KATALOGI SPIRALOWANE

 

Drukarnia CYFROWO.COM.PL specjalizuje się w wykonywaniu cenników, a także katalogów niskonakładowych zarówno w wersji klejonej, jak i spiralowanej. Drugą opcję znajdą Państwo właśnie w tej kategorii z możliwością całkowitej personalizacji gotowych wydruków. Jeszcze do niedawna tego rodzaju produkty były dostępne wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw, które przeznaczały na promocję marki znaczne sumy pieniędzy. Dzięki temu, że w naszej drukarni wykorzystujemy druk cyfrowy, katalogi spiralowane drukujemy także w mniejszych nakładach. Zapraszamy do poznania pełnej oferty!

 

Wybierz kolor wnętrza

Sam skomponuj dokładnie taki produkt, jaki potrzebujesz. Zacznij od wyboru koloru wnętrza. Zostaniesz przeniesiony do kalkulatora, gdzie będziesz mógł samodzielnie wykonać wycenę.

 

Kiedy warto postawić na katalogi spiralowane?

Katalogi spiralowane to produkty często wykorzystywane w celu prezentacji określonych produktów wraz z ich ceną, a także dodatkowymi funkcjami czy dostępnymi opcjami dostosowanymi do oczekiwań klienta. Tego rodzaju dokumenty stanowią wizytówkę firmy i są wykorzystywane podczas spotkań biznesowych, dlatego powinny być wykonane z należytą starannością oraz dbałością o szczegóły.

Postawienie na profesjonalny katalog zawierający flagowe produkty umożliwi komfortową i profesjonalną prezentację oferty. Jest to rozwiązanie często znacznie bardziej opłacalne niż dzielenie wielu towarów na poszczególne katalogi, przede wszystkim, jeśli ma ich być bardzo dużo. Wyjątkiem są sytuacje, w których jedno przedsiębiorstwo chce dotrzeć do różnych typów klientów.

Warto podkreślić, że katalogi spiralowane sprawdzą się także dla osób, które chcą wydrukować instrukcje obsługi produktów. Są wykorzystywane też w produkcji książek kucharskich czy przewodników turystycznych, ponieważ łatwo się je kartkuje, co jest szczególnie istotne, jeśli korzysta się z nich np. w podróży.

 

Jakie zalety ma cyfrowy druk katalogów spiralowanych?

Nasza drukarnia CYFROWO.COM.PL specjalizuje się w druku cyfrowym w przeciwieństwie do większości obecnych na rynku firm, które oferują wariant offsetowy. Dlaczego postawiliśmy na to rozwiązanie? Przede wszystkim chcemy umożliwiać uzyskanie katalogów spiralowanych również mniejszym firmom, które nie potrzebują więcej niż 2000 sztuk określonych dokumentów. Oprócz tego druk cyfrowy ma wiele zalet sprawiających, że zyskuje coraz większą popularność. Najważniejsze plusy to:

  • zamówienie może zostać zrealizowane ekspresowo – wystarczą maksymalnie 3 dni, aby dostarczyć Państwu nawet do 500 katalogów;
  • gotowe wydruki zachwycają dokładnym odwzorowaniem szczegółów oraz intensywnymi kolorami, co jest ważne w przypadku katalogów, które mają wpływ na to, jak kontrahenci będą odbierać daną markę;
  • podczas korzystania technologii druku cyfrowego, istnieje możliwość przerwania realizacji np. po wykonaniu pierwszy kilku sztuk, co nie jest możliwe w przypadku korzystania z urządzeń offsetowych.

Podsumowując, stawiając na wspomniany rodzaj druku, mogą mieć Państwo pewność, że gotowy katalog spiralowany trafi do firmy w ciągu maksymalnie kilku dni od złożenia zamówienia, zachwycając doskonałym odwzorowaniem dostarczonych plików PDF. Warto przy tym podkreślić, że wykorzystujemy wyłącznie sprzęt, który został wcześniej sprawdzony. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych klientów trafiają wydruki o oczekiwanej jakości. W parku maszynowym drukarni CYFROWO.COM.PL można znaleźć sprzęt pochodzący z Europy, a także Japonii, USA czy Kanady.

 

Katalogi spiralowane

 

Katalogi spiralowane kolorowe czy czarno-białe – co wybrać?

Jedną z najważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć zamawiając katalogi spiralowane jest to, czy mają one zostać wydrukowane w pełnym kolorze, czy lepsza będzie opcja czarno-biała. Drukarnia CYFROWO.COM.PL oferuje zarówno jeden, jak i drugi rodzaj katalogów. Które z nich lepiej się sprawdzą? Wszystko zależy od ich wykorzystania. Jeżeli w dokumentach znajduje się głównie tekst, można postawić na wariant bez koloru, jednak jeśli katalog spiralowany ma służyć do prezentowania produktów, warto wybrać drugie rozwiązanie.

Należy podkreślić, że to, co wielobarwne na dłużej zatrzymuje wzrok i wydaje się bardziej atrakcyjne, dlatego proponujemy warianty w kolorze klientom, którym zależy na tym, aby otrzymać profesjonalne spiralowane katalogi. Druk, tak jak zostało wspomniane, odbywa się z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych, zaawansowanych technologicznie maszyn, co pozwala nam na doskonałe odwzorowanie wszystkich barw. Co więcej, za pomocą poszczególnych odcieni można podkreślić najważniejsze informacje w danym katalogu.

 

Spersonalizowany katalog spiralowany – na jakie opcje postawić?

Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, pozwalamy na całkowitą personalizację parametrów, które mają charakteryzować zamówione katalogi spiralowane. Druk odbywa się dopiero po ustaleniu z Państwem najważniejszych szczegółów dotyczących zamówienia. Przede wszystkim konieczne jest wybranie formatu katalogu.

Najczęściej klienci stawiają na katalogi spiralowane A4 (210 × 297 mm). Nie ma w tym nic dziwnego – to rozmiar uniwersalny, w którym zazwyczaj przygotowywane są różnego rodzaju dokumenty. Warto jednak zaznaczyć, że oferujemy katalogi reklamowe w różnych formatach, w tym:

  • A6 (105 × 148 mm) – polecany osobom, którym zależy na uzyskaniu kompaktowego katalogu. Tego rodzaju wydruki można mieć zawsze przy sobie i w razie potrzeby zaprezentować kontrahentom lub klientom;
  • A5 (148 × 210 mm) – rozmiar, w jakim najczęściej powstają broszury, dlatego doskonale sprawdzi się do prezentacji produktów, szczególnie jeśli często spotykają się Państwo z klientami poza siedzibą firmy.

Podczas składania zamówienia klient ma również wpływ na rodzaj papieru. Kreda mat, kreda błysk oraz offset – to od osoby dającej zlecenie zależy, jakie kartki znajdą się w środku gotowego katalogu w oprawie spiralowanej. Pierwszy oraz drugi z wymienionych są powlekane, co sprawia, że wszystkie strony pozostają gładkie i przyjemne w dotyku.

Z kolei papier offsetowy to dobry wybór dla osób stawiających na ekonomiczne rozwiązania. Ma on lekko chropowatą powierzchnię, ponieważ nie został niczym pokryty, jednak to sprawia też, że dobrze absorbuje tusz, a przez to, można po nim bez trudu pisać. To właśnie na tego typu papierze najczęściej są drukowane dokumenty.

Warto również podkreślić, że mogą Państwo wybrać, z czego mają być zrobione okładki katalogów spiralowanych, ponieważ do ich wykonania wykorzystuje się więcej niż jeden rodzaj papieru:

  • kreda połysk + folia błysk,
  • kreda mat + folia mat.

Katalogi spiralowane wykonujemy zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, co pozwala na całkowite dostosowanie gotowego produktu do określonych potrzeb. Można też dowolnie wybrać ilość stron, jaką ma mieć gotowy produkt. Nie wiedzą Państwo, które z wymienionych opcji będą odpowiednie do konkretnego projektu w formacie PDF? Nie trzeba się nad tym samodzielnie zastanawiać – każdy z naszych klientów ma dostęp do swojego opiekuna, który może pomóc w przejściu przez cały proces zamawiania katalogów spiralowanych.

 

Spirala katalogu

 

Ile kosztuje druk katalogów spiralowanych?

Ile trzeba zapłacić za wydruki, jakie oferuje nasza drukarnia? Katalogi spiralowane, tak jak zostało wspomniane, mogą różnić się od siebie pod wieloma względami, dlatego ich ceny zależą od ustalonych cech, takich jak ilość stron, rodzaj papieru, czy uszlachetnienia okładki. Oprócz tego ma na nią wpływ również czas, w jakim chcą Państwo otrzymać gotowe zamówienie. Wśród dostępnych opcji są:

  • tryb ekonomiczny, w przypadku którego czas realizacji wynosi do 10 dni;
  • tryb standardowy – wysyłka gotowego zamówienia odbywa się do 6 dni;
  • tryb ekspresowy – po jego wyborze realizacja zlecenia nie zajmie więcej niż 3 dni.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować jak najlepsze usługi w korzystnych cenach, co pozwala nawet mniejszym firmom inwestować w katalogi spiralowane. Nakład mniejszy niż w przypadku zamówień składanych przez duże przedsiębiorstwa również jest u nas opłacalny.

 

Współpraca z drukarnią CYFROWO.COM.PL – dlaczego warto?

Jeśli szukają Państwo wydruków o wysokiej jakości, zapraszamy do zapoznania się z tym, co oferuje nasza drukarnia. Katalogi spiralowane od CYFROWO.COM.PL powstają z wykorzystaniem najlepszych maszyn na rynku, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zatrudniamy wykształconych pasjonatów z doświadczeniem, więc wiemy, że w razie problemów czy wątpliwości, nasi specjaliści Państwu pomogą i znajdą idealne rozwiązanie.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Drukujemy również:


↵   Powrót do strony głównej