Drukarnia Tychy

WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Tych zamawiali najczęściej:

 

 

Druk cyfrowy to obecnie jedna z najszybszych i najdokładniejszych metod drukowania dostępnych na rynku. W Cyfrowo.com.pl stosujemy nowoczesne techniki oraz współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy doskonale znają się na procesach drukowania i dbają o każdy szczegół. Dzięki temu nasz druk cyfrowy (Tychy i okolice) to wysokiej klasy projekty, które zachwycają ostrością oraz trwałością.

Chcemy, aby czuli się państwo maksymalnie usatysfakcjonowani naszymi usługami, dlatego już na wstępie zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego kalkulatora wycen, który pomoże Państwu oszacować budżet oraz poznać dostępne opcje. Wystarczy tylko wybrać jeden z powyższych projektów i zapoznać się z dostępnymi parametrami, aby poznać cenę zamówienia.

 

Cyfrowa drukarnia – Tychy

 

Wysokiej jakości materiały drukowane w niskim nakładzie, w dobrej cenie i maksymalnie krótkim czasie – zapraszamy do CYFROWO.COM.PL! U nas wydrukują Państwo w zasadzie wszystko, co jest potrzebne w firmie: ulotki, katalogi reklamowe i magazyny, wizytówki, naklejki, plakaty czy banery i tablice. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i bezpłatne wsparcie naszego działu graficznego. Zachęcamy do poznania oferty, którą przygotowała dla Państwa nasza drukarnia.

Tychy i okolice – proponujemy komfortową współpracę online. Zamawiają Państwo wydruki na naszej stronie, korzystając z intuicyjnego konfiguratora. Kolejno wysyłamy je na wskazany adres (kurierem) lub zapraszamy do odbioru osobistego w naszej drukarni w Chorzowie.

 

Kompleksowa drukarnia – Tychy.
Wszystkie materiały firmowe w jednym miejscu!

Działamy na śląskim rynku od 2005 roku. Zbudowaliśmy nowoczesny park maszyn z najlepszym sprzętem. Drukujemy w różnych technologiach oraz świadczymy usługi poligraficzne: dzięki temu realizujemy także te najbardziej złożone i kompleksowe zamówienia. Jeśli szukają Państwo w miejscowości Tychy drukarni do obsługi swojej firmy, zapraszamy do CYFROWO.COM.PL. Przygotujemy wszelkie potrzebne materiały w niskich nakładach i dobrych cenach.

  • Druk ulotek: Tychy. Drukarnia cyfrowa to najlepsze miejsce do zamówienia ulotek i broszur – nie potrzeba dużego nakładu, by uzyskać korzystną cenę. W CYFROWO.COM.PL proponujemy różne formaty (w tym ulotki składane i DL) i rozmiary materiałów. Do wyboru jest również typ papieru – w ofercie mamy zarówno luksusowe, jak i ekonomiczne czy ekologiczne podłoża, m.in. brązowy kraftliner. Chętnie pomożemy opracować ciekawy i profesjonalny projekt.

  • Druk katalogów reklamowych – Tychy. Drukarnia CYFROWO.COM.PL przygotuje dla Państwa również wszelkie wielostronicowe wydruki – katalogi, magazyny, skrypty, cenniki itp. Materiały oprawiamy: szyjemy je, kleimy bądź umieszczamy na spirali. Realizujemy je także w wariancie ekonomicznym lub luksusowym. Czyli mogą Państwo zdecydować się na tani wydruk czarno-biały lub w kolorze i z uszlachetnieniem okładki, np. wybiórczą metalizacją.

  • Druk naklejek na roli – Tychy. Naklejki to nasza specjalność. Mamy m.in. nowoczesną linię produkcyjną do wycinania etykiet. Pozwala nam ona w kilka minut zupełnie przestawić produkcję. To przekłada się na możliwość realizacji złożonych i różnorodnych materiałów w niskiej cenie. Drukujemy naklejki na rolce lub arkuszu i w dowolnym kształcie (bez wykrojnika). Polecamy ciekawe naklejki holograficzne i specjalistyczne plomby zabezpieczające typu VOID.

  • Druk wielkoformatowy – Tychy. W naszej drukarni zamówią też Państwo duże plakaty, banery reklamowe, tabliczki informacje czy szyldy. Drukujemy w rozdzielczości fotograficznej na płótnie canvas i na płytach z PVC. Realizujemy ponadto wielkoformatowe naklejki ścienne oraz podłogowe – to szybki i prosty sposób na aranżację firmowego wnętrza. Przygotowujemy również rollupy, a w ramach uzupełnienia oferty znakujemy gadżety reklamowe, m.in. magnesy.

  • Drukarnia wizytówek – Tychy. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa również wizytówki, firmowy papier i koperty. Zaletą współpracy z nami jest to, że nie muszą Państwo decydować się na hurtowe zamówienia. Współpracując z drukarnią CYFROWO.COM.PL, nawet najmniejsza firma ma szansę zadbać o pełny branding – profesjonalne materiały i akcesoria – bez dużej początkowej inwestycji w ten proces.

 

Niskonakładowy druk: Tychy – zamiast na ilość postaw na jakość

Specjalizujemy się w druku cyfrowym – ta technologia umożliwia realizację niskich nakładów, zachowując przy tym jakość druku offsetowego. Możemy przygotować kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk katalogu reklamowego zamiast kilku, czy kilkunastu tysięcy. Koszt jednostkowy wciąż będzie niski, bo nie musimy w tym celu przygotowywać specjalnej formy drukarskiej. Jednocześnie różnice między jakością wydruków offsetowych i cyfrowych w dużej mierze już się dzisiaj rozmyły. Obrazy są ostre i bardzo wyraźne, a kolory intensywne, głębokie. Uzyskujemy również widoczne przejścia tonalne. Wszystkie detale projektu są idealnie przeniesione na podłoże.

Dzięki temu mają Państwo szansę w korzystnej cenie zapewniać swojej firmie profesjonalne materiały, dostosowane do aktualnych planów i pomysłów. Zamiast zapełniać półki makulaturą: katalogami i ulotkami, których nie sposób zużyć w tak dużej ilości, a które szybko stają się nieaktualne.

 

Tania drukarnia cyfrowa: Tychy – atrakcyjne ceny i szybka realizacja

Druk cyfrowy daje nam też taką przewagę, że z „dobrze, tanio i szybko” nic nie musimy wykluczać. Proponujemy trzy tryby realizacji projektu do wyboru – w tym ekspresowy. Prostsze materiały drukujemy wówczas nawet w kilka godzin. A naklejki, etykiety czy katalogi już w ciągu dwóch dni są gotowe do wysyłki na terenie miasta Tychy i okolic (a także na terenie całej Polski).

Doskonale natomiast rozumiemy, że czasem dostęp do materiałów drukowanych jest niezbędny – bo ich brak może spowodować przestój w pracy bądź opóźnienie działań reklamowych. Dzięki nowoczesnym i elastycznym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie w jednej chwili przestawić bieg procesów takich jak wycinanie etykiet. Innymi słowy – zamiast w kilka czy kilkanaście dni, przygotować dla Państwa zamówienie w zaledwie parę godzin.

Czym jeszcze wyróżnia się nasza drukarnia (Tychy)? Cennik poznają Państwo w pierwszym kroku składania zamówienia: przygotowaliśmy automatyczny kalkulator. Dodatkowo cały ten proces zrealizują Państwo sprawnie oraz wygodnie online, oszczędzając czas i pieniądze. Pomocą służą również nasi specjaliści.

 

Tychy – drukarnia cyfrowa, która pomoże Ci przygotować projekt

Każdemu naszemu Klientowi przydzielamy opiekuna projektu i proponujemy bezpłatną pomocy studia graficznego. Taka usługa obejmuje rady i wskazówki, ale też wprowadzenie poprawek w gotowym do druku projekcie (na życzenie i za zgodą zlecającego). Poza tym każdy projekt sprawdzamy przed puszczeniem go do druku (robią to program i człowiek). Jesteśmy w stanie wyłapać większość defektów technicznych, dzięki czemu materiały jeszcze zyskują na profesjonalizmie i jakości. Zapraszamy!


↵   Powrót do strony głównej