Banner Gliwice

WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Gliwic zamawiali najczęściej:

 

 

Oferujemy wysokiej klasy druk cyfrowy w Gliwicach, ale nie tylko. Działamy bowiem na terenie całego województwa śląskiego, a nasze dostawy docierają także w najdalsze zakątki Europy. Nasze usługi to nie tylko drukowanie, ale również fachowe doradztwo. Dlatego przesłane przez Państwa projekty są skrupulatnie analizowane przez naszych specjalistów, którzy w razie czego, chętnie pomogą Państwu w sprawach technicznych lub podzielą się spostrzeżeniami dyktowanymi przez lata doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na klarowną współpracę, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszego innowacyjnego kalkulatora, dzięki któremu od razu mogą Państwo poznać dokładną wycenę swojego zamówienia.

 

Drukarnia cyfrowa – Gliwice

 

Katalogi, etykiety, naklejki, broszury czy ulotki – w zasadzie każda firma potrzebuje dzisiaj materiałów drukowanych. Jeżeli szukają Państwo wykonawcy, który działa naprawdę szybko, przygotowuje kompleksowo różne rodzaje wydruków, w świetnej jakości i niskonakładowo, zapraszamy do CYFROWO.COM.PL. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowała nasza drukarnia.

Gliwice i okolice – proponujemy komfortową, zdalną współpracę. Zamówienie złożą Państwo na naszej stronie, a gotowe materiały kurier dostarczy na wskazany adres. Nasza drukarnia znajduje się w Chorzowie, więc zapraszamy również w nasze progi.

 

Kompleksowa drukarnia – Gliwice

Drukarnia CYFROWO.COM.PL to projekt rozwijany od 2005 r. Specjalizujemy się w druku cyfrowym. Zbudowaliśmy nowoczesny park maszynowy, który obsługuje wiele technologii druku, i opracowaliśmy specjalną linię produkcyjną do wycinania etykiet. Dzięki temu wydrukują u nas Państwo w zasadzie wszystko, czego w firmie potrzebują. Zrealizujemy także wiele zupełnie różnych projektów. Jeden wykonawca to oszczędność pieniędzy, czasu i energii – a specjalności mamy wiele.

 

  • Katalogi reklamowe. Przygotowujemy katalogi szyte, klejone i spiralowane. Formaty, papier wnętrza i okładki, uszlachetnienia (np. foliowanie, złocenie i srebrzenie). Do oczekiwań dopasujemy nawet rodzaj zszywek bądź kolor spirali – w pełni odpowiadamy na potrzeby klientów. Od budżetowych, prostych, czarno-białych zeszytów, po ekskluzywne, błyszczące kolorowe magazyny – zgodnie z pomysłem!

  • Etykiety samoprzylepne na rolce. Etykiety na rolce proponujemy w wielu wariantach, w tym do ręcznego lub do maszynowego naklejania. Zadrukujemy je dowolnie, według projektu. Możemy nadać im określone wymiary i kształty, przy czym nie wymaga to przygotowania wykrojnika, bo wystarczy nam obrys kształtu do wycięcia. Dostarczamy również próbki podłoża i prototypy.

  • Naklejki hologramowe. Opalizujące hologramy z efektem holograficznym nasi klienci wykorzystują jako plomby ochronne i swoiste certyfikaty oryginalności, ale też jako element dekoracyjny opakowania produktu czy „wlepkę” reklamową. Tak jak etykiety, przygotujemy je na rolkach, dowolnie formujemy i drukujemy – zgodnie z projektem.

  • Plomby zabezpieczające. W tym celu można wykorzystać w zasadzie każdy rodzaj naklejki, jednak polecamy Państwu plomby gwarancyjne typu VOID. To nalepki tworzone z wielowarstwowej folii, pokryte ultrasilnym klejem, których nie da się usunąć bez pozostawienia śladu. Przy próbie oderwania uszkadza się również sama naklejka, która już nie nadaje się do ponownego użytku.

  • Broszury i ulotki. Gliwice to miasto i dużych, i małych czy rodzinnych firm. Wiemy, że często potrzeba różnych materiałów, ale w niedużym nakładzie. U nas wydrukują Państwo wszystko, od ulotek przez plakaty i roll-up’y (mamy też dział drukarni wielkoformatowej), po wizytówki. Realizujemy także wiele innych projektów jak kalendarze, koperty, papier firmowy czy magnesy.

 

Gliwice – druk cyfrowy, czyli jakościowo, szybko i w niskiej cenie

Wyspecjalizowaliśmy się w druku cyfrowym, który jest szybszy i tańszy aniżeli druk offsetowy, a dziś już dogonił go pod względem jakości. Obrazy są ostre i wyraźne, a kolory głębokie, intensywne i z widocznymi przejściami tonalnymi. Druk cyfrowy nie wymaga przygotowywania specjalnych form drukarskich, a my ponadto dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala nam działać elastycznie, jednak bez logistycznych problemów. Bardzo często zamówienie jest gotowe już tego samego czy kolejnego dnia (a w Gliwicach kurier najczęściej dostarcza je w ciągu 24 godzin od wysyłki). Jakość druku i szybkość realizacji zleceń nie wiążą się natomiast z wysokimi kosztami.

Doskonale wiemy, że niektóre materiały drukowane, takie jak etykiety czy naklejki na produkty, są niezbędne, a ich brak zagraża ciągłości pracy. Dlatego zorganizowaliśmy nowoczesną linię produkcyjną do wycinania etykiet, która pozwala nam natychmiast zmienić bieg procesów. Możemy w ten sposób skrócić termin realizacji zamówienia z kilku czy kilkunastu dni na kilka godzin i wyciągnąć klienta z podbramkowej sytuacji.

 

Gdy chodzi o jakość, nie o ilość. Niskonakładowy druk – Gliwice

Drukarnia cyfrowa ma też tę przewagę, że realizuje zamówienia niskonakładowe do 2000 sztuk. To znów niższy koszt inwestycji w materiały reklamowe i większa elastyczność – mogą Państwo częściej zmieniać kreacje promocyjne lub testować różne komunikaty czy bez wielkich wydatków przeprowadzić rebranding. To też pożytek dla środowiska, czyli wiele kilogramów makulatury mniej po zakończonej kampanii promocyjnej.

Natomiast przy niskich kosztach przedsięwzięcia nadal nie jest zagrożona jego jakość. Dziś różnice jakościowe między drukiem cyfrowym a offsetowym się rozmywają. Tym bardziej w naszej drukarni, w której pracuje najnowocześniejsza na świecie maszyna drukująca tonerem stałym, wyposażona w moduł kontroli jakości, która przebiega w czasie rzeczywistym, wspierając perfekcyjne drukowanie.

Gliwice i okolice dzieli od naszej drukarni około 30 km. Dlatego proponujemy także współpracę online.

 

Drukarnia w Gliwicach – bezpłatna pomoc grafika

Każdemu naszemu klientowi i przy każdym zleceniu przydzielamy opiekuna i proponujemy bezpłatną pomoc grafika, który wesprze podczas przygotowania projektu, pomoże w kwestiach technicznych, doradzi czy zainspiruje w sferze kreacji.

Potrzebne katalogi, ulotki, plakaty, banery, etykiety albo naklejki? Gliwice i okolice – zapraszamy do CYFROWO.COM.PL. Zachęcamy także do kontaktu. Z przyjemnością doradzany naszym klientom i wspieramy w przygotowaniu projektu.


↵   Powrót do strony głównej