Banner Sosnowiec

WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Sosnowca zamawiali najczęściej:

 

 

Nasze usługi druku cyfrowego w Sosnowcu skierowane są zarówno do klientów firmowych, jak i indywidualnych. Niezależnie od wielkości zamówienia, zawsze stawiamy na profesjonalizm i dbamy o każdy szczegół. Dlatego już na wstępie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego nowoczesnego kalkulatora, dzięki któremu nie tylko będziecie mogli zapoznać się z dostępnymi opcjami projektowymi, ale również poznacie wycenę Państwa zamówienia.

 

Co więcej, przesyłając nam w pliku własny projekt, sprawdzimy, jak ostatecznie będzie on prezentował się na wybranej formie oraz czy możliwe są ewentualne ulepszenia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą Państwu na każdym etapie składania zamówienia.

 

Drukarnia cyfrowa – Sosnowiec

 

Dobrze, szybko i tanio – w drukarni CYFROWO.COM.PL nic z tego zestawienia nie musimy wykluczać. Przygotujemy dla Państwa najróżniejsze materiały od ulotek i plakatów, przez katalogi, po naklejki i etykiety samoprzylepne. Wszystko to także niskim nakładem i błyskawicznie. Jeśli potrzeba, nawet w kilka godzin. A do tego w rozsądnej cenie i w nienagannej jakości. Zachęcamy do sprawdzenia, co dla Państwa zrealizuje nasza drukarnia.

Sosnowiec i okolice – zapraszamy do CYFROWO.COM.PL. Nasza drukarnia znajduje się w Chorzowie, dzieli nas więc około 20 km. Proponujemy też współpracę zdalną – zamówienie złożą Państwo na naszej stronie, a my wyślemy je do Państwa kurierem.

 

Od katalogów po naklejki – drukarnia, Sosnowiec

Nasza drukarnia cyfrowa w Chorzowie to wielki park maszyn – to najnowocześniejsze sprzęty do różnych technologii druku i świetni specjaliści, którzy je obsługują. Mamy zorganizowane linie produkcyjne i systemy obsługi zleceń. Dlatego z nami zrealizują Państwo naprawdę różne, także skomplikowane projekty, w krótkim czasie. Przygotowujemy niemal wszystko – od małych ulotek, po druk wielkoformatowy np. baner reklamowy.

 

Pracujemy dla firm i klientów indywidualnych. Co znajduje się w naszej ofercie?

 

  • Katalogi reklamowe i magazyny. Drukujemy w kolorze oraz w wariantach budżetowych, czarno-białych, na różnego rodzaju papierze, w tym offsetowym, kredowym czy brązowym (kraftliner). Uszlachetniamy okładki i wykonujemy usługi poligraficzne, czyli oprawiamy katalogi – szyjemy, kleimy i spiralujemy. Od formatu po rodzaj zszywki czy spirali: wszystko jest do dostosowania.

  • Etykiety samoprzylepne na rolce. Przygotowujemy etykiety z dowolnymi nadrukami i we wszystkich możliwych kształtach, także niestandardowych, i to bez wykrojnika. Zamówią je Państwo na rolce do naklejania maszynowego lub ręcznego. Na życzenie wykonamy prototypy i dostarczymy próbki podłoża, aby mieli Państwo pewność, że sprawdzą się np. na konkretnym opakowaniu.

  • Plomby zabezpieczające. Drukujemy również specjalne naklejki plombowe – m.in. typu VOID. Dzięki wielowarstwowej folii i silnemu klejowi skutecznie chronią produkty i dają pewność nienaruszenia opakowania. Przy odklejaniu ulegają znacznemu uszkodzeniu i pozostawiają widoczny ślad.

  • Różnego rodzaju naklejki. Sosnowiec ma kilka drukarń, ale jeżeli potrzeba wykonawcy naklejek, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. A w niej m.in. nowoczesne naklejki hologramowe wykonane na opalizującej folii. Jako plomba czy certyfikat oryginalności sprawdzą się doskonale, ale coraz chętniej wykorzystuje się je także w celach ozdobnych, w tym także reklamowych.

  • Materiały w druku wielkoformatowym. Nasz park maszyn to po części także drukarnia wielkoformatowa. Zrealizujemy dla Państwa duże plakaty czy banery reklamowe. Przygotujemy też rollupy, odporne na czynniki zewnętrzne tablice z płyty PVC i wydruki na folii magnetycznej w rozdzielności fotograficznej.

  • Broszury, wizytówki, ulotki. Sosnowiec to też miasto naprawdę wielu firm rodzinnych i lokalnych, które wciąż potrzebują tradycyjnych form reklamy jak ulotki, broszury czy wizytówki. Wydrukujemy je dla Państwa małym nakładem i w niskiej cenie. W przygotowaniu profesjonalnego projektu chętnie pomogą także nasi graficy. Format, kształt czy typ papieru dopasujemy do oczekiwań.

 

Tanio, szybko, niskim nakładem, czyli druk cyfrowy – Sosnowiec

W CYFROWO.COM.PL specjalizujemy się w druku cyfrowym, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować naprawdę szybką realizację zamówień – bo nawet w ciągu jednego dnia. Do tego dochodzą również niskie nakłady, zatem nie muszą Państwo wydawać fortuny na materiały firmowe w ilościach przekraczających zapotrzebowanie. Inaczej niż druk offsetowy druk cyfrowy nie wymaga zastosowania form drukarskich, dlatego cały proces przebiega szybciej i jest znacznie tańszy.

W naszej drukarni sprawnie przygotowujemy także skomplikowane projekty takie jak etykiety i naklejki. Dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, a przebieg procesów dostosowujemy do nowych wymagań w kilka chwil – bez problemów logistycznych. Dzięki temu znacznie skracamy czas tworzenia etykiet o różnych kształtach, a w razie potrzeby możemy przyspieszyć realizację zamówienia nawet do kilku godzin, ratując Państwa od przestoju w pracy i związanych z nim strat.

 

Sosnowiec – drukarnia nastawiona na jakość

Mimo że druk cyfrowy jest tańszy i szybszy niż offset, nie odbiega już dzisiaj od niego w sferze jakości. My przykładamy do niej ogromną wagę, co ułatwiają nam najnowocześniejsze na świecie sprzęty. To m.in. maszyna drukująca tonerem stałym z modułem kontroli jakości, która przebiega w czasie rzeczywistym. Stale mamy więc pod kontrolą barwy i inne parametry druku, niezależnie od tego, czy jest to minimalny nakład, czy seria kilkudziesięciu tysięcy sztuk. Nie ma też znaczenia wielkość wydruku: banery czy inne wielkoformatowe elementy reklamowe na płótnie canvas realizujemy je w rozdzielczości fotograficznej.

 

Od pomocy grafika po druk – Sosnowiec

Niezależnie od rodzaju i wielkości zamówienia, każdy nasz klient zyskuje wsparcie przydzielonego mu opiekuna. Może także skorzystać z bezpłatnej pomocy grafika w sferze zarówno technicznej, jak i kreatywnej projektu. Również bezpłatnie sprawdzamy pod względem parametrów technicznych każdy plik, by nie dopuścić do realizacji projektu z błędem czy defektem.

Drukarnia w Sosnowcu? Zapraszamy do pobliskiego Chorzowa lub współpracy online – gotowe materiały kurier dostarczy Państwu na wskazany adres.


↵   Powrót do strony głównej