WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Rudy Śląskiej zamawiali najczęściej:

 

 

Drukarnia cyfrowa w Rudzie Śląskiej

 

Dynamiczny rozwój Rudy Śląskiej idzie w parze ze wzrostem rynku usług drukarskich. Między innymi z tego względu tak ważna jest dla nas obecność w tej ogromnej aglomeracji. Przez wiele lat siedziba naszej firmy mieściła się właśnie w tutaj. Obecnie produkcja została przeniesiona do większego budynku zaledwie około 10 km w stronę Chorzowa. Pomimo zmiany lokalizacji, niezmiernie ważne było dla nas dalsze utrzymanie partnerskich kontaktów z klientami, z którymi współpracowaliśmy przez wiele lat.

 

Drukarnia Ruda Śląska

Z chęcią rozszerzamy naszą działalność dalej. Szukając dobrego miejsca na druk Ruda Śląska powinna przyjść Państwu na myśl jako pierwsza. To tutaj oferujemy szybką realizację nadesłanych projektów i profesjonalną jakość ich wykonania. Pomimo przeniesienia siedziby Drukarnia Cyfrowej CYFROWO.COM.PL do Chorzowa, jesteśmy doskonale skomunikowani z Rudą Śląską i innymi miastami regionu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć gotowy produkt w najszybszym możliwym terminie. Część zleceń wykonujemy w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego. W ten sposób mogą Państwo odebrać wydruk nawet tego samego dnia! Jeśli chodzi o druk cyfrowy Ruda Śląska jest miejscem, w którym naprawdę nie trzeba długo czekać na swoje zamówienie w tym zakresie. Proponujemy zawsze 3 tryby realizacji:

  • tryb ekonomiczny - opcja idealna dla osób, którym się nie śpieszy; w zamian za dłuższy czas oczekiwania, klient otrzymuje najniższą możliwą cenę realizacji;
  • tryb standardowy;
  • tryb ekspresowy - najszybszy, ale przez to tez nieco droższy.

 

Druk Ruda Śląska

Wykonujemy katalogi, broszury, cenniki i inne produkty wykonywane metodą druku cyfrowego. Szczególnej uwadze polecamy nasze etykiety reklamowe. Są idealnym rozwiązaniem dla firm potrzebujących zwiększyć zasięg, łatwiej dotrzeć do klientów i zbudować rozpoznawalność. Technologia z której korzystamy pozwala nie tylko na szybki druk, ale także na to, aby produkt sprawiał doskonałe wrażenie – wysoka jakość druku, to wizytówka zarówno dla nas, jak i dla klientów. Jeśli chodzi o druk katalogów Ruda Śląska również wiele oferuje w tym zakresie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby produkowane katalogi szyte oraz klejone wyróżniały się swoją jakością na tle innych. Służymy pomocą pod względem technicznym – fachowy zespół naszej firmy potrafi wychwycić wszystkie nieścisłości uniemożliwiające poprawny druk i kontaktują się z klientem w sprawie ewentualnych poprawek. Dopiero po uzyskaniu pewności, co do spełnienia wymogów druku, przystępują do swojej pracy. To gwarantuje, że druki wychodzące spod naszej ręki, będą rzeczywistą promocją obu przedsiębiorstw – naszego i Państwa.

 

Druk cyfrowy Ruda Śląska

W kwestii takiej jak drukarnia cyfrowa Ruda Śląska nie zawodzi. Znajdą tutaj państwo szeroką ofertę na wydruk z użyciem najnowocześniejszych technologii. Postawiliśmy na korzystanie z maszyn pochodzących z Ameryki i Japonii, ponieważ to one są najbardziej niezawodne oraz pozwalają na szybką i komfortową pracę, która przekłada się na odpowiedni poziom wykonania. Maszyny są codziennie doglądane, aby nie uległy rozkalibrowaniu. W ten sposób uzyskujemy pewność fachowej realizacji nadesłanych projektów.

 

Drukarnia cyfrowa Ruda Śląska

Druk cyfrowy Ruda Śląska - to nie tylko druk na papierze. Posiadamy w swojej ofercie usługi druku cyfrowego na przedmiotach płaskich typu długopisy z nadrukiem, kalendarze książkowe z nadrukiem na okładce, druk cyfrowy na gadżetach reklamowych. Drukarnia cyfrowa Ruda Śląska to także usługi druku wielkoformatowego. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami drukującymi w najwyższej możliwej jakości. Nasz druk Ruda Śląska jak i jej mieszkańcy i pobliskie firmy doceniają naszą produkty za duży nacisk na powtarzalność kolorystyczną i dbałość o szczegół.

 

Druk ulotek Ruda Śląska

Jedną z naszych specjalności jest druk ulotek. Nowoczesna technologia druku laserowego (cyfrowego) umożliwia wykonanie ulotek w nakładzie do kilku tysięcy sztuk, w cenie nierzadko dużo niższej niż te wykonywane technologią klasyczną - z zastosowaniem specjalnych płyt CTP.

Wśród produkowanych ulotek można wyróżnić poniższe rodzaj:

  • ulotki zwykłe,
  • ulotki składane,
  • ulotki drukowane na papierze ekologicznym,
  • ulotki składane, drukowane na papierze ekologicznym,
  • ulotki plastikowe,
  • ulotki PREMIUM.

 

 

Druk Ruda Śląska

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na druk cyfrowy i kontakt z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą w wycenie oraz doradzą najlepsze rozwiązania.


↵   Powrót do strony głównej