folder reklamowy

FOLDERY REKLAMOWE

Doskonałym pomysłem na promocję działalności i pozyskanie nowych klientów biznesowych jest wykorzystanie folderów reklamowych. Odpowiednio zaprojektowane, wyposażone w atrakcyjne grafiki foldery mają zainteresować odbiorców oraz zaznajomić ich z profilem firmy. Aby zbudować odpowiedni wizerunek, warto zaufać CYFROWO.COM.PL – zapewniamy wysoką jakość wydruku folderów.

 

Wybierz rodzaj oprawy

Sam skomponuj dokładnie taki produkt, jaki potrzebujesz. Zacznij od wyboru oprawy. Zostaniesz przeniesiony do kalkulatora, gdzie będziesz mógł samodzielnie wykonać wycenę.

 

Katalogi a foldery reklamowe

Drukarnia CYFROWO.COM.PL poza folderami reklamowymi oferuje także inne produkty, jak m.in. katalogi reklamowe. Wbrew pozorom katalogi różnią się od prezentowanych folderów reklamowych, chociaż obydwa nośniki mogą spełniać podobne funkcje. Mimo że w mowie potocznej powyższych terminów używa się wymiennie, dla nas, specjalistów w dziedzinie drukarstwa, ma to spore znaczenie.

Foldery reklamowe, które Państwu dostarczamy, są zazwyczaj objętościowo mniejsze od katalogów, a zatem – tańsze. W folderze nasi klienci nie prezentują bowiem całej oferty przedsiębiorstwa, tylko część produktów lub usług. Choć folder może występować w postaci szytej zszywkami, to jednak najczęściej przez tą nazwę rozumie się wielokrotnie składane ulotki. Jakąkolwiek przyjmie formę folder reklamowy warto zadbać, aby forma ta była dobrze zaprojektowana – dzięki temu takie nośniki reklamowe zapadną potencjalnym odbiorcom w pamięć.

 

Folder reklamowy – zastosowanie

Mimo błyskawicznego rozwoju marketingu internetowego nie wolno zapominać o tradycyjnych nośnikach reklamy. Materiały takie jak reklamowe foldery drukowane dostarczą klientom informacji na temat Państwa przedsiębiorstwa, są więc w pewnym sensie przedłużeniem wizytówek czy broszur reklamowych i zaproszeniem do sięgnięcia po katalog produktów lub usług. Projekt tego rodzaju poinformuje o profilu marki nawet w przypadku zmiany dostępnych towarów.

Niezależnie od wykorzystania, warto zadbać, aby grafiki na folderze reklamowym odpowiadały charakterowi firmy, a także identyfikacji wizualnej brandu. Treści są równie ważne – zamiast szczegółowych opisów lepiej jest postawić na ogólne przedstawienie profilu przedsiębiorstwa. Aby wyróżnić folder reklamowy, a zarazem Państwa firmę, można przemyśleć dodatkowe opcje personalizacji, uszlachetnienia folią matową, błyszczącą, czy też atrakcyjne tłoczenie. Takie wykończenie sprawia, że markę postrzega się jako bardziej prestiżową.

 

Druk folderów reklamowych

Drukowanie folderów reklamowych to jedna z naszych specjalności. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy i pasji, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu materiały reklamowe odpowiadające projektowi. W przeciwieństwie do wielu innych drukarni CYFROWO.COM.PL zapewnia klientom wiele opcji personalizacji zamówienia. Na ostateczny wygląd folderu reklamowego mają wpływ m.in.:

  • gramatura papieru – do druku folderów reklamowych możemy wykorzystać kilka różnych gramatur papieru kredowego. Dzięki temu foldery prezentują się profesjonalnie rozłożone w reprezentatywnym miejscu w siedzibie firmy albo na standzie. Ponadto dobrze leżą w dłoni i są trwałe;
  • format – tak jak w przypadku każdego innego produktu CYFROWO.COM.PL, oferujemy druk folderów reklamowych w kilku formatach. Format to także sposoby składania folderu reklamowego, warto więc sprawdzić dostępne opcje;
  • zadruk – grafika może być naniesiona na papier po jednej lub dwóch stronach w kolorze albo tylko za pomocą czerni. Dzięki tym opcjom mogą Państwo uzyskać dokładnie takie foldery reklamowe, na jakich Państwu zależy;
  • foliowanie – folia matowa, błyszcząca lub Soft Touch skutecznie wyróżni folder klienta spośród materiałów reklamowych innych firm. Ponadto taki dodatek skutecznie zabezpiecza papier folderu przed niekorzystnymi czynnikami (jak wilgoć czy zabrudzenie) i sprawia, że folder zyskuje większą stabilność;
  • sposób połączenia okładki i środka folderu reklamowego – niezwykle ważny jest ponadto sposób, w jaki okładka i pozostałe części folderu będą połączone. Składanie polecamy, jeśli folder ma małą objętość.

Oprócz wyżej wymienionych opcji konfiguracji zamówienia, oferujemy także inne atrakcyjne możliwości wykończenia. Jeśli zależy Państwu na ozdobieniu folderu niestandardową metodą, zachęcamy do kontaktu.

 

Wysokiej jakości druk cyfrowy a druk offsetowy

Wielu klientów naszej drukarni zastanawia się, dlaczego oferujemy tylko cyfrowy druk folderów reklamowych. Warto pamiętać, że w technologii druku offsetowego, aby była opłacalna, potrzebne są duże nakłady. Przygotowanie do druku zajmuje w tym przypadku znacznie więcej czasu i uniemożliwia wprowadzenie różnic do poszczególnych elementów, jakimi są foldery reklamowe. Druk tą metodą nie zawsze odpowiada naszym klientom, dlatego zdecydowaliśmy się na jego alternatywę.

Zgodnie z nazwą, CYFROWO.COM.PL realizuje zlecenia w oparciu o wysokiej jakości druk cyfrowy. Oznacza to, że foldery reklamowe, które do Państwa wysyłamy, nie wymagają tworzenia form drukarskich, a ich realizacja jest błyskawiczna. Nawet przy niskich nakładach nasze foldery reklamowe są niedrogie. Ponadto obecnie drukowanie cyfrowe zapewnia wysoką jakość produkcji, nierzadko przewyższającą druk offsetowy. Jeśli więc obydwie metody gwarantują te same efekty, ale jedna z nich jest szybsza i tańsza, po co przepłacać?

 

Druk folderów – cennik

Wykorzystanie materiałów reklamowych to świetny ruch dla rozszerzenia grupy klientów firmy. Zanim jednak taka inwestycja się zwróci, trzeba pamiętać o jej kosztach. Cena druku folderów w naszej drukarni cyfrowej jest korzystniejsza przy niskich nakładach, jednak ze względu na mnóstwo opcji personalizacji zlecenia, nie możemy wszystkim narzucać jednej ceny.

Aby ułatwić Państwu kontrolę nad kosztem zamówienia, na naszej stronie internetowej umieściliśmy wygodny kalkulator, który automatycznie obliczy należną kwotę. Wystarczy wprowadzić do niego wszystkie dane (wymiary papieru, kolory czy uszlachetnianie), wybrać czas dostawy i obserwować, jak zmienia się cena produktów. Dzięki temu łatwo dostosują Państwo liczbę materiałów reklamowych do dostępnego budżetu.

Jeśli zależy Państwu na większym, bardziej skomplikowanym zleceniu, z wielką chęcią służymy pomocą. Warto skontaktować się z działem handlowym CYFROWO.COM.PL – nie tylko udzielimy fachowych porad odnośnie produktów reklamowych, ale również ustalimy indywidualną cenę, czasami nawet niższą niż zakłada to kalkulator.

 

Cyfrowa drukarnia – foldery i nie tylko

Oferta firmy CYFROWO.COM.PL jest wyjątkowo bogata – chociaż specjalnością naszej drukarni są katalogi i foldery reklamowe, przygotowujemy jeszcze wiele innych produktów. Należą do nich m.in.:

Szeroka oferta sprawia, że nasze przedsiębiorstwo to idealny „przystanek" dla wielu klientów biznesowych: dopiero rozpoczynających pracę albo obecnych na rynku od lat, którzy wielokrotnie inwestowali już w foldery firmowe.

 

Projekt graficzny na folder firmowy

Drukarnia CYFROWO.COM.PL działa już od 2005 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy doświadczenie w realizacji zleceń zgodnie z Państwa wizją. Rozbudowany park maszynowy oraz bezpłatna pomoc grafika podczas przygotowania do druku Państwa projektu graficznego skutecznie przyspieszają proces i zapewniają, że życzenie klienta zostanie spełnione.

Doskonale wiemy, jak wielką rolę gra aspekt wizualny przy realizacji zleceń. Foldery reklamowe mają za zadanie zachęcić odbiorcę do skorzystania z oferty firmy. Przed drukowaniem nasz grafik sprawdza przesłane przez Państwa pliki – dopiero kiedy rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do ostatecznego zatwierdzenia projektu graficznego, rozpoczynamy produkcję folderów reklamowych.

 

Reklamowy folder – druk i doradztwo

Pracownicy CYFROWO.COM.PL to pasjonaci sztuki drukowania. Oferujemy perfekcyjne przygotowanie projektu, a ponadto również fachowe porady. Profesjonalne doradztwo naszych specjalistów usprawnia cały proces, warto więc zwrócić się do nich o pomoc. Z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i dopasują opcje personalizacji do zlecenia. Zachęcamy także do skorzystania z indywidualnej wyceny zamówienia przy drukowaniu kilku różnego rodzaju materiałów reklamowych czy papeterii.


↵   Powrót do strony głównej