Banner - Drukarnia Śląsk


WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci ze Śląska zamawiali najczęściej:

 

 

Druk Śląsk

 

Na obszarze Województwa Śląskiego działa kilkaset firm poligraficznych i reklamowych. Na terenie Górnego Śląska, na obrzeżach Chorzowa mieści się drukarnia CYFROWO.COM.PL. Wśród posiadanego parku maszynowego wymienić można linie produkcyjne do druku arkuszowego, rolowego, wielkoformatowego, zadruku kopert, a także urządzenia do znakowania. Posiadamy kompletny i nowoczesny park introligatorski, gdzie pod jednym dachem realizujemy każdego roku tysiące zleceń dla klientów z całej Europy.

 

Drukarnia na Śląsku - lokalizacja

Województwo Śląskie położone jest na południu Polski. Rozciąga się od najdalej na południe wysuniętych rejonów graniczących ze Słowacją, gdzie znajdują się takie miejscowości jak Zwardoń, Milówka, Korbielów czy Koniaków, po północne jego krańce przebiegające pomiędzy Częstochową a Radomskiem. Na wschodzie sąsiadami Województwa Śląskiego są Województwo Małopolskie i Województwo Świętokrzyskie. Na zachodzie najdalej wysuniętym dużym miastem Województwa Śląskiego jest Racibórz, a graniczącym województwem – Województwo Opolskie. Nasza siedziba mieści się niemal w samym centrum województwa.

 

Drukarnia Śląsk i okolice, czyli od czego się zaczęło

Początki naszej drukarni sięgają roku 2005. Działalność rozpoczęliśmy w niewielkim biurze w Katowicach. Szybko okazało się, że 40 m2 to za mało. Już po kilku latach firma zakupiła swoją pierwszą nieruchomość. Dodatkowa przestrzeń pozwoliła na jeszcze szybszy rozwój i stały wzrost liczby klientów. W chwili obecnej obsługujemy kilkaset firm z terenu stolicy czarnego złota.

 

Druk cyfrowy Śląskie - szeroki wachlarz usług

Nasza drukarnia oferuje przede wszystkim druki niskonakładowe oraz ekspresowe terminy realizacji. Nasz park maszynowy pozwala na szybką realizację takich produktów poligraficznych jak katalogi klejone, katalogi szyte, katalogi spiralowane, naklejki cięte po obrysie i różnego rodzaju etykiety. Pomimo dostępnej ekspresowej realizacji, jakość naszych produktów zawsze jest na najwyższym poziomie! To, że Klient zleca do wykonania pracę w trybie ekspresowym, nie zwalnia nas to z wstępnego sprawdzenia pliku i określenia jego zdatności do druku (w razie problemów z plikiem zawsze służymy pomocą w ich rozwiązaniu) oraz z kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Nasi specjaliści nadzorują sam druku oraz następujące potem procesy introligatorskie tak, aby produkt końcowy spełniał najwyższe standardy jakości.

 

Drukarnia cyfrowa w Śląskim województwie

Nasze centralne położenie w Województwie Śląskim i dobre skomunikowanie z ościennymi miastami ułatwia bezpośredni kontakt i osobisty odbiór wydruków. Z naszej drukarni codzienne odjeżdżają również kurierzy firm przewozowych, które umożliwiają dostawę towaru w każdy zakątek kraju i zagranicy. Dzięki temu możemy obsługiwać nie tylko firmy z rejonu Śląska, ale także inne - nawet z najdalszych rejonów Europy.

Utrzymanie wysokiej jakości wydruków nie byłoby możliwe bez odpowiedniego parku maszynowego i ciągłej inwestycji w rozwój i pozyskiwanie coraz to nowszych urządzeń spełniających najnowsze standardy. Prasy arkuszowe i drukarki rolowe są pod stałym nadzorem autoryzowanych serwisów, a obsługą ich na co dzień zajmują się operatorzy z wieloletnim doświadczeniem.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego CYFROWO.COM.PL i składania zamówień on-line. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami ds. obsługi klienta. Chętnie doradzimy i na każdym etapie zamówienia służymy pomocą.

 

Druk etykiet Śląsk

Naklejki to jeden z naszych głównych produktów. Jednak etykiety samoprzylepne to nie wszystko, co wykonujemy. Posiadamy następujące techniki druku i znakowania:

  • druk arkuszowy,
  • druk rolowy,
  • druk wielkoformatowy,
  • druk na gadżetach reklamowych (m.in. znakowanie laserem).

 

 

Lokalizacja Drukarni CYFROWO.COM.PL w Chorzowie

Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL na Śląsku - lokalizacja

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Śląska. Oferujemy ekspresowy druk cyfrowy na terenie całego województwa.

 

 

logo

ul. Katowicka 182
41-500 Chorzów
Województwo Śląskie
tel. 32 307 68 16

 


↵   Powrót do strony głównej