Podłoża do druku etykiet metalizowanych


↵   Wróć do kalkulatora etykiet metalizowanych

↵   Jak przygotować plik etykiet samoprzylepnych

 

 

FOLIA BIAŁA BŁYSZCZĄCA, KLEJ UNIWERSALNY

Zdecydowanie najlepszy produkt w naszej ofercie. Bardzo popularna, błyszcząca folia o szerokim zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe, a przy tym tańsze. Dzięki swoim licznym zaletom ma niemal nieograniczone zastosowanie. Produkt ten wraz z wykonywanym na nim nadrukiem zgodne są z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Karta charakterystyki

 

FOLIA BIAŁA MATOWA, KLEJ MOCNY

Popularna, matowa folia o szerokim zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe. Dzięki mocniejszemu klejowi ma dość szerokie zastosowanie.

Karta charakterystyki

 

FOLIA BIAŁA MATOWA, KLEJ BARDZO MOCNY

Matowa folia o specjalnym zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe, a przy tym tylko nieznacznie droższe. Dzięki zastosowaniu bardzo mocnego kleju, produkt idealnie nadaje się do aplikacji na trudne powierzchnie.

Karta charakterystyki

 

FOLIA BIAŁA MATOWA, KLEJ ODLEPNY

Popularna, matowa folia o słabym kleju, umożliwiającym odklejenie etykiety bez większych problemów i nie pozostawienie śladów kleju. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe. Folia sprawdza się idealnie wszędzie tam, gdzie etykieta ma krótki czas ekspozycji, po którym ma być szybko i bezproblemowo usunięta.

Karta charakterystyki

 

 

↵   Wróć do kalkulatora etykiet metalizowanych