Banner - Drukarnia Częstochowa


Wybierz produkt i wykonaj kalkulację online!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Częstochowy zamawiali najczęściej:

 

 

Druk Częstochowa

 

Na obszarze Województwa Śląskiego działa kilkaset firm poligraficznych i reklamowych. Na terenie Górnego Śląska, na obrzeżach Chorzowa mieści się drukarnia CYFROWO.COM.PL. Wśród posiadanego parku maszynowego wymienić można linie produkcyjne do druku arkuszowego, rolowego, wielkoformatowego, zadruku kopert, a także urządzenia do znakowania. Posiadamy kompletny i nowoczesny park introligatorski, gdzie pod jednym dachem realizujemy każdego roku tysiące zleceń dla klientów z całej Europy.

 

Drukarnia w Częstochowie - lokalizacja

Miasto Częstochowa leży obecnie w województwie śląskim, choć przed 1998 rokiem leżało w województwie częstochowskim będąc jego stolicą. Pomimo administracyjnej przynależności do województwa śląskiego, historycznie i kulturowo bliżej Częstochowie do Małopolski.

 

Drukarnia Częstochowa cennik

Nasza drukarnia online proponuje konkurencyjne ceny zależne od terminu realizacji. Wchodząc na stronę naszego sklepu internetowego CYFROWO.COM.PL można zauważyć, ze przy każdym produkcie dostępne są trzy terminy realizacji:

  • ekspresowy termin realizacji druku – jeśli wydruki potrzebne są nieomal „od ręki”, jest to u nas możliwe!
  • standardowy termin realizacji druku – oferuje najlepszy stosunek ceny do czasu oczekiwania na końcowy produkt.
  • ekonomiczny termin realizacji druku – jeśli czas nie gra roli ale cena jest elementem kluczowym. W tym trybie realizacji nasze ceny są praktycznie bezkonkurencyjne na polskim rynku poligraficznym!

 

Druk katalogów Częstochowa i okolice

Nasza drukarnia cyfrowa CYFROWO.COM.PL specjalizuje się w druku katalogów. Częstochowa stanowi poważny rynek zbytu dla tego produktu. Katalogi drukujemy w standardowych formatach:

  • katalog A4
  • katalog A5
  • katalog A6
  • katalog DL
  • katalog 210 x 210 mm

Nasz park maszynowy pozwala jednak również na druk katalogów w niestandardowych formatach. Po kontakcie z naszym Działem Handlowym, chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową dostosowaną do konkretnych potrzeb.

 

 

Druk cyfrowy Częstochowa – tysiące produktów pod jednym adresem

Drukarnia CYFROWO.COM.PL to jednak nie tylko katalogi. Naszą mocną stroną jest również druk etykiet i naklejek produktowych. Posiadamy w naszym parku maszynowym linie do produkcji etykiet nacinanych po obrysie. Proponujemy zarówno nacinanie ploterowe jak i sztancowanie wykrojnikiem. Poza katalogami i etykietami zamówić można u nas całą gamę produktów poligraficznych. Najbardziej popularne z nich to wizytówki, plakaty, ulotki, instrukcje obsługi, książki klejone czarno-białe, katalogi klejone z wnętrzem kolorowym, katalogi spiralowane, kalendarze czy wydruki wielkoformatowe. 

 

Drukarnia cyfrowa w Częstochowie

Specjalizujemy się w druku cyfrowym i w produkcji niskich nakładów – do 500 sztuk. Drukując na naszych najnowocześniejszych cyfrowych prasach cyfrowych, staramy się dokładać wszelkich starań, żeby jakość druku nie odbiegała od jakości druku offsetowego. Nieraz wręcz jakość tę przewyższa, szczególnie w przypadku druku na papierach niepowlekanych, na których druk farbami offsetowymi daje efekt lekko przygaszonych kolorów a nasz druk cyfrowy tonerami jest w pełni nasycony i wygląda jak na papierach powlekanych. 

 

 

Lokalizacja Drukarni CYFROWO.COM.PL w Częstochowie

 

 

Drukarnia online Częstochowa

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego CYFROWO.COM.PL i składania zamówień on-line. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami ds. obsługi klienta. Chętnie doradzimy i na każdym etapie zamówienia służymy pomocą. To, że zamawiają Państwo produkt online, nie oznacza, że na dalszym etapie, nie mogą Państwo liczyć na pełną, bezpłatną opiekę naszego pracownika.


↵   Powrót do strony głównej