Banner Żory


WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Żor zamawiali najczęściej:

 

 

Druk Żory

 

Pierwsze wzmianki o Żorach sięgają 1258 roku a w 1272 roku książę Władysław podpisał postanowienie o przejęciu wsi i lokalizacji miasta. Ustalił się wtedy jego owalny kształt z kwadratowym rynkiem, murami oraz dwiema bramami – krakowską i cieszyńską. W tej chwili Żory znajdują się w województwie śląskim a geograficznie leżą na Płaskowyżu Rybnickim nad rzeką Rudą.

 

Druk cyfrowy Żory

Drukarnia CYFROWO.COM.PL oferuje szeroki asortyment produktów. Od wizytówek czy ulotek po bardziej skomplikowane realizacje katalogów z różnymi dodatkowymi uszlachetnieniami okładki takimi jak folia matowa, błyszcząca lub soft touch oraz możliwością wykonania metalizacji wybiórczej na folii soft touch, co daje naprawdę niecodzienny efekt i podnosi prestiż publikacji. Oprócz tego w naszym parku maszynowym posiadamy linię do produkcji etykiet na roli do klejenia ręcznego lub przez automat. Etykiety te drukujemy na kilku różnych mediach (papierze, folii białej błyszczącej i matowej, folii przezroczystej, folii srebrnej czy holograficznej) oraz z różnymi rodzajami warstwy klejącej (klej uniwersalny, odlepny, mocny czy też bardzo mocny). Etykiety takie sprawdzą się do oznakowania opakowań z produktami (słoików, butelek czy doypacków) produkowanych w małych ale i dużych seriach.

 

Drukarnia Żory

Druk cyfrowy sprawdzi się przy niskich nakładach. Jakość tego rodzaju druku nie odbiega od jakości druku offsetowego ale możliwa jest za rozsądne pieniądze już od dosłownie jednej sztuki, co daje możliwość zamówienia wysokiej jakości materiałów reklamowych firmom małym lub początkującym, które nie potrzebują w danym momencie bardzo dużych ilości katalogów czy ulotek. Druk cyfrowy daje też możliwość personalizacji zamawianych produktów co nie jest możliwe w przypadku druku offsetowego.

 

Drukarnia cyfrowa Żory

Żory znajdują się zaledwie około 50 km od siedziby naszej drukarni. Dlatego daje to możliwość osobistego odbioru zamówienia w razie potrzeby. Oczywiście w standardowej ofercie mamy wysyłki kurierskie, więc jeśli sytuacja nie jet podbramkowa, zamówione u nas materiały kurier dowiezie do Państwa zazwyczaj na drugi dzień roboczy po wysyłce od nas.

 

 

Lokalizacja Drukarni CYFROWO.COM.PL w Chorzowie

 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego CYFROWO.COM.PL i składania zamówień on-line. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi Specjalistami ds. Obsługi Klienta. Chętnie doradzimy i na każdym etapie zamówienia służymy pomocą. 


↵   Powrót do strony głównej