Banner Chorzów


WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Chorzowa zamawiali najczęściej:

 

 

Drukowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Potrzebujesz firmowych katalogów? A może szukasz firmy, która zajmie się drukiem Twoich wizytówek? W Cyfrowo.com.pl oferujemy kompleksowe usługi druku cyfrowego (Chorzów i okolice). Prezentujemy pełen pakiet produktów zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych, które chcą stworzyć osobiste naklejki bądź plakaty. Dzięki wiedzy naszych doświadczonych specjalistów mogą Państwo poznać nowoczesne metody druku cyfrowego oraz cieszyć się szybkim wykonaniem zamówienia. Na naszej stronie znajdą Państwo także kalkulator, który umożliwi poznanie dokładnej wyceny Państwo projektu, co znacznie ułatwia zaplanowanie budżetu!

 

Drukarnia cyfrowa w Chorzowie

 

Przenosząc siedzibę CYFROWO.COM.PL do Chorzowa, mieliśmy nadzieję nie tylko zwiększyć efektywność naszej pracy, ale również polepszyć komunikację z innymi śląskimi miastami w taki sposób, aby nasze produkty mogły szybciej docierać do klientów. Teraz już wiemy, że to był najlepszy wybór.

 

Drukarnia Chorzów

Początki naszej firmy sięgają 2005 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy jako niewielki zespół pasjonatów mieszczący się dosłownie w 1 pokoju biurowca! Dzięki zamiłowaniu do tego, co robimy, klientów szybko przybywało. Warto tu wspomnieć, że większość z nich pracuje z nami do dziś! A to wszystko dzięki zaangażowaniu i wzajemnemu szacunkowi. Stale inwestując w maszyny, ale przede wszystkich w zdolny i pracowity zespół, każdego roku uzyskujemy znaczący wzrost liczby klientów. 

 

Druk Chorzów

Rynek poligraficzny w Chorzowie i okolicach jest bardzo rozwinięty. Dzięki miejscowej szkole poligraficznej ta część Polski uchodzi za swoiste zagłębie drukarskie. Duża konkurencja wymusza stałe podnoszenie jakości usług. Drukowanie w Chorzowie nigdy nie było tak łatwe i niedrogie, jak właśnie dziś. 

Jeśli interesuje Państwa drukarnia cyfrowa Chorzów z pewnością zaspokoi wszelkie potrzeby z tym związane. Nasza praca w tym mieście została już doceniona. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w tej branży. Nie boimy się nowych wyzwań i podchodzimy do klienta indywidualnie. Dlatego też oferujemy możliwość wykonania niestandardowych projektów, które nie są dostępne w naszym serwisie. Wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami, którzy służą radą w konkretnym przypadku oraz są w stanie dokonać indywidualnej wyceny przedstawionego produktu. W razie zastosowania oryginalnego profilu kolorystycznego możemy wykonać wydruk próbny i wysłać go na wskazany przez Państwo adres kurierem – wyłącznie w cenie kosztu transportu oraz wydruku arkusza.

 

Druk cyfrowy Chorzów

Czas realizacji powierzonych nam zleceń to zazwyczaj 24-48 godzin. Ze względu na dobrą lokalizację przy samej tracie Katowice-Bytom termin wysyłki lub dostarczenia gotowego produktu też jest niewielki. Dbamy o to, aby nasze usługi były wykonywane w tempie pozwalającym jednocześnie na stworzenie odpowiedniej jakości produktu, jak i jego ekspresową realizację. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc nawet w sytuacjach kryzysowych, gdy okazuje się, że zaistniała nagła potrzeba na druk. Wybierając szybki druk cyfrowy Chorzów okazuje się najlepszym miejscem do rozejrzenia się w tej branży. Proponujemy dwa tryby wykonywania zleceń: standardowy (najszybszy) oraz ekonomiczny (tańszy, ale z trochę dłuższym czasem oczekiwania). Możemy zagwarantować, że nasza firma do każdego zadania podchodzi z taką samą skrupulatnością, niezależnie do wybranej opcji. To jedynie ułatwienie i korzystny wybór dla tych z Państwa, którzy liczą się z czasem.

 

Drukarnia cyfrowa Chorzów

W naszej ofercie znajduje się nie tylko tradycyjny druk na papierze – zajmujemy się także drukiem na przedmiotach płaskich, czy na gadżetach reklamowych. Cyfrowo.com.pl to także usługi grawerowania i cięcia laserem, które są technikami niezwykle cenionymi zarówno w branży marketingowej (np. w przypadku materiałów reklamowych), jak i przez prywatne osoby, które chcą zrobić osobisty prezent komuś bliskiemu. Druk cyfrowy w Chorzowie to cały wachlarz usług introligatorskich w jednym miejscu!

 

Naklejki Chorzów

Chociaż wyrośliśmy z druku arkuszowego, naszą coraz większą specjalnością staje się druk etykiet samoprzylepnych. Posiadamy potężną prasę cyfrową do druku rolowego, a także mniejsze maszyny drukujące nieco mniejsze nakłady. Oprócz powszechnie używanych maszyn sztancujących naklejki za pomocą wykrojnika, posiadamy kilka urządzeń do wycinania etykiet za pomocą specjalnej ruchomej głowicy. Dzięki temu ostatniemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wyciąć dowolny kształt bez kosztów przygotowalni i wykrojnika. 

Naklejki to jednak nie wszystko co wykonujemy. Posiadamy następujące techniki druku i znakowania:

  • druk arkuszowy,
  • druk rolowy,
  • druk wielkoformatowy,
  • druk na gadżetach reklamowych (m.in. znakowanie laserem).

 

Drukarnia Chorzów Batory

Chorzów Batory to istne zagłębie drukarskie w samym Chorzowie. Pomimo gęstej zabudowy znaleźć tu można liczne mniejsze i większe punkty poligraficzne. Dużym plusem tego miejsca jest niewielka odległość od Centrum Chorzowa i autostrady A4. Minusem natomiast jest wspomniana zwartość zabudowy i trudność dojazdu dużymi samochodami. Znacznie większe możliwości daje druga część miasta. Końcowe części ulicy Katowickiej właśnie stały się ostoją drukarni CYFROWO.COM.PL. Duży budynek, dogodna okolica, duży parking i świetne połączenie z niemal wszystkimi ościennymi miastami, czyni to miejsce idealną lokalizacją do drukowania w Chorzowie.

 

 

Lokalizacja Drukarni CYFROWO.COM.PL w Chorzowie

Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL w Chorzowie - lokalizacja

 

 

Gdzie zlecić druk w Chorzowie

Z uwagi na bardzo rozwinięty rynek usług na Śląsku, również branży poligraficznej towarzyszy duża konkurencja. O ile dla uczestników rynku to nic dobrego, o tyle dla klientów to dobra wiadomość. Duża konkurencja to niskie ceny, dobra jakość i wysoki standard obsługi. To co pozornie jest dla tutejszych drukarń problemem, sprawia, że tutejsze zagłębie drukarskie ma się bardzo dobrze, a poziom świadczonych usług stoi na bardzo wysokim poziomie. Klienci z Chorzowa nie są zatem skazani na brak wyboru. Jeżeli drukowali Państwo dotychczas w innej drukarni, zachęcamy do wysłania zapytania również i do nas! W drukarni CYFROWO.COM.PL znajdą Państwo kalkulatory do samodzielnej kalkulacji, w razie indywidualnego zapytania odpowiedź nadejdzie w ciągu dosłownie kilku godzin, a nasi pracownicy dostępni są na miejscu, gotowi doradzić przy każdym, nawet najdziwniejszym zapytaniu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Chorzowie. Oferujemy szybki i fachowy druk cyfrowy na terenie całego miasta.

 

 

logo

ul. Katowicka 182
41-500 Chorzów
tel. 32 307 68 16

 


↵   Powrót do strony głównej