Wybierz produkt i wykonaj kalkulację online!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Raciborza zamawiali najczęściej:

 

 

Druk cyfrowy w Raciborzu to nowoczesne metody drukowania oraz kompleksowe podejście do każdego projektu. W Cyfrowo.com.pl jesteśmy otwarci na Państwa wizje, a nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w sprawach technicznych oraz doradzą w kwestiach graficznych.

Dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi wyceny mogą Państwo od razu poznać dokładną cenę swojego zamówienia. Wystarczy wybrać jeden z powyższych produktów oraz ustawić zaproponowane filtry według Państwa wymagań. Kalkulator od razu wyliczy kwotę, dzięki czemu mogą Państwo zaplanować budżet. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, ponieważ zajmujemy się również niestandardowymi projektami.

 

Druk Racibórz

 

Racibórz jest miastem położonym w południowej Polsce, w Województwie Śląskim. Obok Opola jest jedną z dwóch historycznych stolic Górnego Śląska. O mieście tym wspominają już kroniki Galla Anonima. W 1108 roku miała tu miejsce bitwa pod Raciborzem. Obecnie Racibórz jest prężnie rozwijającym się miastem. 

 

Druk cyfrowy Racibórz

Drukarnia cyfrowa CYFROWO.COM.PL zajmuje się przede wszystkim drukiem arkuszowym (katalogi produktowe, książki z wnętrzem czarno-białym w oprawie miękkiej, katalogi spiralowane, ulotki, wizytówki, broszury szyte, foldery, plakaty), drukiem rolowym etykiet (naklejki na papierze, naklejki na folii, hologramy, naklejki na folii srebrnej) oraz drukiem wielkoformatowym (plakaty wielkoformatowe, naklejki wielkoformatowe, plansze z płyty PCW, naklejki podłogowe, roll-up’y). Tak rozbudowany park maszynowy pozwala sprostać prawie każdemu zadaniu, a profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze maszyn poligraficznych, bez trudu sprosta wysokim standardom jakościowym obowiązującym w naszej drukarni. Choć dysponujemy kilkoma technologiami druku, Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL to przede wszystkim druk cyfrowy. Racibórz natomiast to dla nas jeden z głównych rynków zbytu. 

 

Drukarnia Racibórz

Priorytetem w naszej pracy jest jakość i zadowolenie klientów. Dlatego od pewnego czasu w naszym sklepie internetowym CYFROWO.COM.PL, każdy zamawiający może wybrać usługę „Dodatkowe szczegółowe sprawdzanie pliku od strony technicznej”. Usługa ta jest bezpłatna i ma na celu wychwycenie błędów technicznych, które mogą być zawarte w przesłanych do nas plikach do druku. Szczegółowe sprawdzenie pliku od strony technicznej dokonywane jest przez doświadczonych grafików, znających swój fach i wymagania drukarskie. Sprawdzanie takie jest bardziej miarodajne i przyjazne klientowi niż sprawdzanie pliku jedynie automatycznie, przez program komputerowy. Oczywiście jeśli plik budzi nasze wątpliwości techniczne, oprócz sprawdzenia, proponujemy również pomoc w jego poprawieniu czy prawidłowym wygenerowaniu. Nigdy nie zostawiamy naszego klienta samego z problematycznym plikiem! Takie zaangażowanie to konieczność, jaką przed sobą powinna stawiać sobie każda drukarnia. Racibórz i klienci z tego miasta od lat doceniają naszą pooc nawet przy najmniejszych zleceniach. Teraz, gdy udostępniliśmy opisaną wyżej, dodatkową pomoc, jesteśmy pewni, że jeszcze chętniej będą Państwo korzystać z naszych usług. 

 

 

Druk Racibórz

 

 

Drukarnia cyfrowa Racibórz

Racibórz zlokalizowany jest niecałe 90 km od siedziby naszej drukarni cyfrowej, dzięki czemu, w nagłych sytuacjach, mogą Państwo osobiście odebrać swoje zamówienie – nawet tego samego dnia. W Cyfrowo.com.pl wiemy, jak ważny jest szybki termin realizacji zamówienia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania szybkiego czasu dostawy. Współpracujemy z renomowanymi firmami przewozowymi, co umożliwia nam prowadzenie wysyłki nie tylko w Raciborzu i okolicach, ale także na terenie całej Europy. Docieramy do każdego klienta!


↵   Powrót do strony głównej