Banner - Drukarnia Cieszyn


WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Cieszyna zamawiali najczęściej:

 

 

DRUK CIESZYN

 

Na obszarze Województwa Śląskiego działa kilkaset firm poligraficznych i reklamowych. Na terenie Górnego Śląska, na obrzeżach Chorzowa mieści się drukarnia CYFROWO.COM.PL. Wśród posiadanego parku maszynowego wymienić można linie produkcyjne do druku arkuszowego, rolowego, wielkoformatowego, zadruku kopert, a także urządzenia do znakowania. Posiadamy kompletny i nowoczesny park introligatorski, gdzie pod jednym dachem realizujemy każdego roku tysiące zleceń dla klientów z całej Europy.

 

Drukarnia w Cieszynie - lokalizacja

Miasto Cieszyn położone jest w południowej Polsce na granicy z Czechami. Leży nad rzeką Olzą. Powiat cieszyński, razem z powiatem żywieckim, jest najbardziej na południe wysuniętym powiatem województwa śląskiego. Dzięki niewielkiej odległości od Katowic, Cieszyn może korzystać z korzyści płynących z sąsiedztwa z nowoczesną i bogatą w usługi aglomeracją. Zaledwie godzina jazdy dzieli Cieszyn od siedziby drukarni CYFROWO.COM.PL. 

 

Drukarnia Cieszyn i okolice, czyli od czego się zaczęło

Cieszyn w historii Drukarni CYFROWO.COM.PL jest wyjątkowym miejscem. Pierwsza siedziba firmy była zarejestrowana właśnie w tym mieście, w dzielnicy Liburnia. To właśnie tu nasza drukarnia realizowała pierwsze, początkowo bardzo niewielkie zlecenia.  

 

Druk cyfrowy Cieszyn - wyjątkowo szeroki wachlarz usług

Obecnie obsługujemy klientów z Województwa Śląskiego, ale również z całej Polski, a nawet świata, oferując druk najwyższej jakości. Szybkie terminy realizacji są dodatkowym atutem zwiększającym naszą konkurencyjność na tle innych drukarń. Równocześnie oferujemy też możliwość obniżenia kosztów zakupu w naszym sklepie internetowym CYFROWO.COM.PL przez wprowadzenie ekonomicznego terminu realizacji. Składając zamówienie korzystając z tego terminu, można uzyskać jedne z najkorzystniejszych cen na rynku poligraficznym.

 

Drukarnia cyfrowa w Cieszynie

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości na każdym etapie produkcji. Drukujemy katalogi, foldery, ulotki, wizytówki, notesy, książki i wiele innych produktów poligraficznych, przy zastosowaniu druku arkuszowego. Poza tym proponujemy cyfrowy rolowy druk etykiet samoprzylepnych na papierze samoprzylepnym oraz różnego rodzaju foliach samoprzylepnych (np.: białych matowych, białych błyszczących, folii srebrnej, folii holograficznej) z różnego rodzaju klejami charakteryzującymi się różną mocą klejenie. Oferujemy ponadto druk wielkoformatowy plakatów, naklejek wielkoformatowych, czy roll-up'ów. Dla zwiększenia atrakcyjności wizualnej produktów możemy zastosować szereg uszlachetnień, z których najbardziej polecić można metalizację wybiórczą bezmatrycową, dającą spektakularne efekty relatywnie niskim kosztem i to nawet już od jednej sztuki nakładu!

 

 

Lokalizacja Drukarni CYFROWO.COM.PL w Cieszynie

 

 

Drukarnia online Cieszyn

Dzięki stałemu nadzorowi autoryzowanych serwisów nad naszymi maszynami możemy drukować w najwyższej jakości zachowując powtarzalność kolorystyczną. Nie bez znaczenia jest również bardzo doświadczona kadra. Operatorzy znający od podszewki znający maszyny i ich możliwości. W wyborze odpowiednich produktów i kalkulacjach niestandardowych, zawsze pomogą naszym klientom specjaliści do spraw obsługi klienta. Ich zaangażowanie w powierzone tematy jest na najwyższym poziomie, co docenią Państwo już przy pierwszej rozmowie. 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego CYFROWO.COM.PL i składania zamówień on-line. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi Specjalistami ds. Obsługi Klienta. Chętnie doradzimy i na każdym etapie zamówienia służymy pomocą. 


↵   Powrót do strony głównej