Banner - Drukarnia Cieszyn

WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Cieszyna zamawiali najczęściej:

 

 

Cyfrowo.com.pl to profesjonalna drukarnia cyfrowa świadcząca szeroki zakres usług związanych z drukiem zarówno marketingowym, informacyjnym, jak i przeznaczonym do użytku prywatnego. Szczególny nacisk stawiamy na dbałość o detale oraz jakość wydruku, dlatego nawet grafiki wielkoformatowe zachwycają naszych klientów dokładnością wydruku. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym cennikiem, który mogą Państwo poznać w naszym kalkulatorze. Wybierając jeden z produktów oraz decydując się na konkretne rozwiązania dostępne w naszej drukarni, mogą Państwo od razu poznać dokładną wycenę swojego zamówienia. Druk cyfrowy w Cieszynie nigdy nie był tak prosty!

DRUK CIESZYN

 

Nasza siedziba mieści się na obrzeżach Chorzowa, jednak działamy także na terenie całego województwa śląskiego. Oprócz tego zajmujemy się drukiem on-line, co umożliwia nam dotarcie do klientów z całej Polski, a nawet Europy. Dysponujemy parkiem maszynowym, w którym znajdują się linie produkcyjne do druku arkuszowego, rolowanego, wielkoformatowego, czy zadruku kopert. Nasza nowoczesna przestrzeń introligatorska umożliwia nam zrealizowanie praktycznie każdego zlecenia.

 

Drukarnia w Cieszynie - lokalizacja

Miasto Cieszyn położone jest w południowej Polsce na granicy z Czechami. Leży nad rzeką Olzą. Powiat cieszyński, razem z powiatem żywieckim, jest najbardziej na południe wysuniętym powiatem województwa śląskiego. Dzięki niewielkiej odległości od Katowic, Cieszyn może korzystać z korzyści płynących z sąsiedztwa z nowoczesną i bogatą w usługi aglomeracją. Zaledwie godzina jazdy dzieli Cieszyn od siedziby drukarni CYFROWO.COM.PL.

 

Drukarnia Cieszyn i okolice, czyli od czego się zaczęło

Cieszyn w historii Drukarni CYFROWO.COM.PL jest wyjątkowym miejscem. Pierwsza siedziba firmy była zarejestrowana właśnie w tym mieście, w dzielnicy Liburnia. To właśnie tu nasza drukarnia realizowała pierwsze, początkowo bardzo niewielkie zlecenia.

 

Druk cyfrowy Cieszyn - wyjątkowo szeroki wachlarz usług

Obecnie obsługujemy klientów z Województwa Śląskiego, ale również z całej Polski, a nawet świata, oferując druk najwyższej jakości. Szybkie terminy realizacji są dodatkowym atutem zwiększającym naszą konkurencyjność na tle innych drukarń. Równocześnie oferujemy też możliwość obniżenia kosztów zakupu w naszym sklepie internetowym CYFROWO.COM.PL przez wprowadzenie ekonomicznego terminu realizacji. Składając zamówienie korzystając z tego terminu, można uzyskać jedne z najkorzystniejszych cen na rynku poligraficznym.

 

Drukarnia cyfrowa w Cieszynie

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości na każdym etapie produkcji. Drukujemy katalogi, foldery, ulotki, wizytówki, notesy, książki i wiele innych produktów poligraficznych, przy zastosowaniu druku arkuszowego. Poza tym proponujemy cyfrowy rolowy druk etykiet samoprzylepnych na papierze samoprzylepnym oraz różnego rodzaju foliach samoprzylepnych (np.: białych matowych, białych błyszczących, folii srebrnej, folii holograficznej) z różnego rodzaju klejami charakteryzującymi się różną mocą klejenie. Oferujemy ponadto druk wielkoformatowy plakatów, naklejek wielkoformatowych, czy roll-up'ów. Dla zwiększenia atrakcyjności wizualnej produktów możemy zastosować szereg uszlachetnień, z których najbardziej polecić można metalizację wybiórczą bezmatrycową, dającą spektakularne efekty relatywnie niskim kosztem i to nawet już od jednej sztuki nakładu!

 

 

Lokalizacja Drukarni CYFROWO.COM.PL w Cieszynie

 

 

Drukarnia online Cieszyn

Dzięki stałemu nadzorowi autoryzowanych serwisów nad naszymi maszynami możemy drukować w najwyższej jakości zachowując powtarzalność kolorystyczną. Nie bez znaczenia jest również bardzo doświadczona kadra. Operatorzy znający od podszewki znający maszyny i ich możliwości. W wyborze odpowiednich produktów i kalkulacjach niestandardowych, zawsze pomogą naszym klientom specjaliści do spraw obsługi klienta. Ich zaangażowanie w powierzone tematy jest na najwyższym poziomie, co docenią Państwo już przy pierwszej rozmowie. 

Nasza drukarnia cyfrowa Cyfrowo.com.pl oferuje najwyższą jakość wydruku w przystępnych cenach. Działamy zarówno stacjonarnie, jak i internetowo, dlatego zachęcamy do składania zamówień on-line. Wystarczy, aby przesłali Państwo plik ze swoim projektem i wybrali odpowiednie parametry oraz format – resztą zajmiemy się my!


↵   Powrót do strony głównej