Drukarnia Dąbrowa Górnicza

WYBIERZ PRODUKT I WYKONAJ KALKULACJĘ ONLINE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni cyfrowej. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się z pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Dąbrowy Górniczej zamawiali najczęściej:

 

 

Prowadzenie działalności wiąże się również z zaplanowaniem działań marketingowych. Przydadzą się do tego wszelkiego rodzaju wizytówki, katalogi, czy plakaty. Wszystko to znajdą Państwo w jednym miejscu, czyli w naszej drukarni cyfrowej. Oferujemy również kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych.

Nasz druk cyfrowy w Dąbrowie Górniczej charakteryzuje się wysoką jakością oraz dbałością o szczegóły. Każdy przesłany przez Państwa projekt weryfikowany jest bowiem dwustopniowo – przez program oraz przez naszego specjalistę. Dodatkowo, aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę, zachęcamy do skorzystania z naszego nowoczesnego kalkulatora wycen.

 

Cyfrowa drukarnia – Dąbrowa Górnicza

 

Od wizytówek i ulotek, przez różnego typu naklejki i katalogi reklamowe, po banery i inne wielkoformatowe wydruki – z drukarnią CYFROWO.COM.PL wyposażą Państwo firmę we wszelkie potrzebne materiały drukowane. Realizujemy projekty niskonakładowe, również kompleksowe i złożone. Szybko, lecz w dobrej cenie i doskonałej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotowała nasza drukarnia.

Dąbrowa Górnicza i okolice: proponujemy wygodne usługi online. Zamówienie złożą Państwo na naszej stronie, korzystając z intuicyjnego konfiguratora. Projekt sprawdzi specjalny program, a dalej nasz pracownik, aby wychwycić ewentualne błędy. Gotowe materiały dostarczymy na dowolny adres, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zapraszamy także do osobistego odbioru zamówień w naszej drukarni w Chorzowie.

 

Od wizytówek po banery. Kompleksowa drukarnia w Dąbrowie Górniczej

Nasza chorzowska drukarnia cyfrowa to nowoczesny park maszynowy – wyposażony w najlepszy sprzęt do obsługi wielu technologii druku i świetnie zorganizowane linie produkcyjne. Ponadto nasze wieloletnie doświadczenie (działamy na Śląsku od 2005 r.) zaowocowało opracowaniem niezawodnego systemu zleceń. Dlatego drukujemy w zasadzie wszystkie rodzaje materiałów firmowych oraz realizujemy także kompleksowe, złożone projekty i zlecenia. Co w ofercie?

  • Katalogi reklamowe - przygotowujemy je w wariancie ekskluzywnym bądź wręcz przeciwnie – budżetowym. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Można zdecydować się na druk w kolorze lub czarno-biały. Mamy różne typy papieru, w tym eko: brązowy kraftliner. Oferujemy też usługi poligraficzne: oprawienie magazynu (szycie, klejenie lub spirala) i uszlachetnienie jego okładki (złocenie i srebrzenie). Wszystko w jednym miejscu, ściśle według pomysłów i potrzeb.

  • Ulotki, broszury, wizytówki - nasza drukarnia cyfrowa nieopodal Dąbrowy Górniczej to dobre miejsce do realizacji kompleksowego zamówienia na różne firmowe materiały. Drukujemy wizytówki, papiery firmowe, broszury i ulotki: pojedyncze, składane (w tym DL), foliowane, plastikowe, eko czy premium. W naszej firmie znajdą Państwo również pomoc przy przygotowaniu materiałów. Proponujemy niskonakładowy druk w dobrej cenie i szybką realizację.

  • Etykiety samoprzylepne na roli - to jedna z naszych specjalności. Mamy w drukarni nowoczesną linię produkcyjną do wycinania etykiet, która pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane zlecenia w krótkim czasie. Chętnie opracujemy też prototypy czy wyślemy próbki podłoża, żeby mogli się Państwo upewnić, że spełnią oczekiwania. Etykiety przygotowujemy (bez wykrojników) w dowolnym kształcie oraz z nadrukiem według indywidualnego projektu.

  • Różnego typu naklejki - to zarówno materiały reklamowe lub dekoracyjne, jak i informacyjne, ostrzegawcze. Przygotowujemy je na rolce bądź arkuszu. W ofercie m.in. opalizujące naklejki holograficzne dające efekt 3D i profesjonalne plomby zabezpieczające typu VOID do ochrony opakowań przed naruszeniem. Zamówią je Państwo w zupełnie dowolnym kształcie (nie potrzebujemy w tym celu wykrojnika, więc nie wiąże się to z wysokim kosztem).

  • Druk wielkoformatowy - z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ładny i trwały baner, chwytliwe plakaty, promocyjne roll-upy i tablice informacyjne. Drukujemy w rozdzielczości fotograficznej na płótnach canvas i płytach z PVC. Do tego proponujemy praktyczne materiały graficzne do wnętrz, czyli naklejki ścienne i podłogowe w dużym formacie. W naszej ofercie znajdą Państwo także znakowanie gadżetów reklamowych (np. magnesów czy kalendarzy).

 

Druk cyfrowy w Dąbrowie Górniczej – tanie materiały dla firm

W CYFROWO.COM.PL zamiast na druk offsetowy postawiliśmy na „cyfrę”. Dziś już – jeśli chodzi o jakość – zacierają się różnice między obiema technologiami. Natomiast w drukarni cyfrowej nie musimy przygotowywać form drukarskich, dlatego koszt realizacji jest o wiele niższy, także przy niskim nakładzie. Nie muszą już Państwo zamawiać wielu tysięcy sztuk katalogu, oferty czy ulotki. Nie ma potrzeby ponosić dużych wydatków na materiały, których Państwo nie wykorzystają. Mogą częściej zmieniać i testować kreacje promocyjne. A jednocześnie działać przyjaźnie środowisku – bez wyrzucania kilogramów makulatury, gdy zakończy się kampania lub zmieni oferta czy logo firmy.

 

Niskim nakładem, ale w wysokiej jakości. Drukarnia cyfrowa Dąbrowa Górnicza

Niski nakład i atrakcyjna cena wydruków nie wpływają na ich jakość. Druk cyfrowy dogonił pod tym względem offset. Obrazy są wyraźne i ostre, z widocznymi przejściami tonalnymi i z głębokimi, nasyconymi kolorami. Dodatkowo pracujemy ze specjalnym programem, który wykrywa błędy w projektach. Ponadto każde zamówienie ma pod opieką nasz specjalista. Mamy szansę wyłapać wadę bądź niedociągnięcie grafiki przed puszczeniem jej do druku. Redukuje to ryzyko sytuacji, w których nasi Klienci muszą raz jeszcze zamówić materiały lub pogodzić się z niedoskonałym projektem.

W naszej drukarni (niedaleko miejscowości Dąbrowa Górnicza) pracuje również najnowocześniejsza na świecie maszyna do drukowania tonerem stałym – wyposażona w moduł kontroli jakości. Monitoruje ona przebieg procesu w czasie rzeczywistym, a zatem każdy defekt mamy szansę natychmiast skorygować.

 

Dąbrowa Górnicza – drukarnia internetowa na już, czyli szybka realizacja

Jest dobra cena, wysoka jakość (również przy niskim nakładzie), a do tego – szybkość realizacji. W miejscowości Dąbrowa Górnicza i okolicach proste zamówienia dostarczamy już nawet następnego dnia lub proponujemy odbiór po paru godzinach. Również bardziej złożone projekty, jak prace wielostronicowe, naklejki i materiały w dużym formacie, drukujemy błyskawicznie, bo nawet do 2 dni roboczych.

Wiemy, że czasem materiały reklamowe czy naklejki produktowe są potrzebne na już – bo bez nich znajdą się Państwo w podbramkowej sytuacji. Jesteśmy przygotowani na takie „awarie”. Dzięki nowoczesnej organizacji linii produkcyjnej jesteśmy w stanie przestawić się na realizację innego projektu w ciągu paru minut. I tym samym skrócić czas realizacji zamówienia z kilku czy kilkunastu dni do kilku, kilkunastu godzin.

 

Drukarnia ulotek: Dąbrowa Górnicza – bezpłatna pomoc projektantów

Niezależnie od wielkości zlecenia przydzielamy Państwu indywidualnego opiekuna zamówienia i oferujemy bezpłatną pomoc graficzną przy przygotowywaniu pliku do druku. Nasi specjaliści pomogą zarówno w sferze technicznej projektu, jak i doradzą czy zainspirują w stworzeniu jak najlepszej, profesjonalnej oraz ciekawej oprawy graficznej materiałów firmowych. Na Państwa życzenie także samodzielnie wdrożą poprawki w projekcie. Na naszej stronie przygotowaliśmy wytyczne dla projektantów (w zakładce „Jak przygotować plik”).

Zamawiając druk online na naszej stronie, już w pierwszym kroku uzyskują Państwo dokładną wycenę. Kalkulator automatycznie wylicza cały koszt usługi w zależności od wybranych parametrów zlecenia. Mogą Państwo zdecydować się na różne formaty i rozmiary wydruków, typu papieru, kolorystykę, rodzaj oprawy czy takie dodatki jak uszlachetnienia. Chętnie doradzimy: podzielimy się doświadczeniem i dobrymi praktykami, by stworzyć dla Państwa profesjonalne i atrakcyjne materiały.

Szukają Państwo drukarni w Dąbrowie Górniczej, która zrealizuje złożone projekty w niskim nakładzie, szybko i tanio? Zapraszamy do CYFROWO.COM.PL. Indywidualne podejście, nastawianie na jakość i ogromne doświadczenie umożliwiły nam zdobycie grona stałych Klientów, które nieustannie poszerzamy. Zachęcamy do kontaktu!


↵   Powrót do strony głównej