×

Drukarnia cyfrowa w Bytomiu

Bytom jest jedną z większych miejscowości regionu i da się tu gołym okiem zauważyć większe zapotrzebowanie na usługi drukarskie. Na terenie miasta działa wiele firm, które często potrzebują szybko stworzyć swoje katalogi lub ulotki promocyjne. Z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego miejsca na druk cyfrowy Bytom oferuje bardzo wiele możliwości do wyboru – włącznie z naszą firmą. Drukarnia CYFROWO.COM.PL dociera do tego miasta ze swoimi usługami w ekspresowym tempie. Specjalizujemy się w druku niskonakładowym, który idealnie sprawdza się w większości "podbramkowych" przypadków. Jeśli jednak zachodzi potrzeba stworzenia np. 1000 katalogów, to nie spotkają się Państwo z odmową. W takim przypadku wystarczy kontakt z naszymi handlowcami. Fachowy zespół przedstawicieli doradzi najlepsze pasujące do zadania rozwiązanie, a także dokona indywidualnej wyceny, bazując na wytycznych zlecenia. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie lepiej odpowiedzieć na wszystkie wymagania i potrzeby. W przypadku bardziej standardowych zleceń polecamy skorzystać z naszego serwisu. Wystarczy kilka kliknięć, aby zamówić u nas wykonanie swojego projektu, w systemie standardowym lub ekonomicznym. Ten drugi zmniejsza koszt zamówienia, ale też nieznacznie wydłuża czas jego dostarczenia.

W takiej kwestii jak szybki druk Bytom i nasza firma z siedzibą dosłownie na granicy tegoż miasta to doskonały kierunek poszukiwań. Technika druku cyfrowego jest najszybsza ze wszystkich dostępnych na rynku, dzięki czemu można być spokojnym, gdy gonią terminy. Aby jak najbardziej skrócić czas wykonywania zlecenia, zawsze prosimy o przesyłanie gotowego do wydruku pliku. W momencie potwierdzenia jego poprawności nasi technicy od razu zabierają się do pracy, a produkt jest gotowy do wysyłki w ciągu 24-48 godzin. Oczywiście służymy też pomocą pod względem technicznym; jeśli plik zawiera jakiekolwiek błędy, które uniemożliwiają druk lub wpływają negatywnie na jego jakość, natychmiast reagujemy i polecamy różne poprawki (nie weryfikujemy jednak poprawności tekstu pod względem merytorycznym czy ortograficznym). Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby produkty wychodzące spod naszej ręki zadowalały tak samo klientów, jak i nas. Wierzymy, że to najlepsza wizytówka dla obu stron kontraktu.

Za pomocą najlepszych na branżowym rynku maszyn tworzymy katalogi, ulotki, plakaty, wizytówki, naklejki i wiele innych potrzebnych przedsiębiorstwom o różnym profilu produktów. Każde zlecenie jest dla nas istotne, dlatego nasz zespół nieustannie czuwa nad jakością realizowanych projektów. Jeśli interesuje Państwa niezawodna drukarnia cyfrowa Bytom będzie miejscem, w którym można ją znaleźć. W Drukarni CYFROWO.COM.PL wypracowaliśmy standard daleko odbiegający do przodu od tego, co można oczekiwać po technice druku cyfrowego. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na przetestowane amerykańskie i japońskie urządzenia – to one właśnie zapewniają odpowiedni poziom wykonania.

Druk cyfrowy Bytom - to nie tylko druk na papierach i foliach w arkuszach. W swojej ofercie posiadamy możliwość druku cyfrowego na elementach płaskich typu spienione PCV, upominki reklamowe, czy plastikowe długopisy. Drukarnia cyfrowa Bytom to także inne usługi poligraficzne takie jak grawerunek i laserowe cięcie. W tej materii proponujemy znakowanie wszelkiego rodzaju metalowych artykułów piśmienniczych, jak również wycinanie produktów papierowych np. kartek okolicznościowych. Nasz druk Bytom i jego mieszkańcy znaleźć mogą tuż na granicy z Chorzowem.

Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie druku cyfrowego w Bytomiu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybki termin realizacji zlecenia.

Kontakt
Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL
ul. Katowicka 182
41-500 Chorzów
tel. 32 307 68 16

INFOLINIA: 733 182 182


Mateusz Słodkiewicz
tel.
531 023 319

e-mail: biuro@cyfrowo.com.pl

Ewa Czechowska
tel.
795 656 196

e-mail: ewa@cyfrowo.com.pl

Mariusz Respondek
tel.
794 656 196

e-mail: mariusz@cyfrowo.com.pl

Filip Koprowski
tel.
793 656 196

e-mail: filip@cyfrowo.com.pl


Katarzyna Gajdzik (urlop do 10.2022 r.)
tel. 570 656 196

e-mail: handlowy@cyfrowo.com.pl


Informujemy, że w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nagrywanie prosimy o kontakt drogą mailową.

Wybierz kategorię