×

Drukarnia cyfrowa w Zabrzu

Specjalizujemy się w druku niskonakładowym. Jesteśmy w stanie wykonać od 25 do 500 kopii przysłanego do nas projektu. Przy większej liczbie wymaganych sztuk możemy jednak dokonać indywidualnej wyceny, a ostateczna decyzja należy do klienta.

Jeśli interesuje Państwa drukarnia cyfrowa Zabrze jest miejscem, do którego bez najmniejszych problemów docieramy ze swoją działalnością. Ze względu na dobre połączenie z naszą siedzibą nie zwlekamy z dostarczeniem gotowego produktu prosto do rąk klienta. Projekty są realizowane bardzo szybko. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać standardową opcję wykonania, a będziemy traktowali ją priorytetowo. Jeśli czas nie gra znaczącej roli, opcja realizacji ekonomicznej trochę wydłuży oczekiwanie, ale też zmniejszy koszt wykonania usługi. W obu przypadkach możemy zagwarantować, że projekt zostanie starannie zrealizowany oraz dostarczony w najbliższym możliwym terminie. Jedną z największych zalet druku cyfrowego jest właśnie krótki czas oczekiwania na finalizację zlecenia. Szanujemy naszych klientów i dbamy o to, żeby nie zmarnować ani minuty. Zabrze nie stanowi pod tym względem żadnego wyjątku, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy codziennie doglądają sprzętu i weryfikują jakość produktu. Tylko w ten sposób można sprostać wszelkim standardom, a nawet starać się wyjść poza nie, co staramy się osiągać podczas realizacji wszystkich dostarczanych do nas projektów. Jeśli potrzebny jest profesjonalny druk Zabrze jest niemal o krok od siedziby naszej firmy. Niezależnie od tego, czy mamy zrobić dyplomy, ulotki, plakaty, czy kalendarze, za każdym razem podchodzimy do zadania z taką samą pieczołowitością i rzetelnością. Nasze realizacje są wizytówką zarówno dla klienta, jak i dla nas samych. Praca przebiega zgodnie ze wszystkimi zasadami sztuki drukarskiej, dlatego efekt końcowy nie pozostawia żadnych wątpliwości, co do jakości wykonania. Aby utrzymać ten standard, korzystamy z najlepszych urządzeń na rynku przeznaczonych do druku cyfrowego – pochodzenia japońskiego i amerykańskiego.

Oferujemy Państwu również możliwość wykonania niestandardowych projektów. Jesteśmy przygotowani do pracy odbiegającej od naszych codziennych zleceń zamawianych przez stronę internetową. W sytuacji, gdy nie znajdą Państwo oczekiwanego produktu w serwisie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi handlowcami, którzy pomogą w jego realizacji. Jeśli chcą Państwo zamówić niestandardowy druk cyfrowy Zabrze będzie miejscem, gdzie bez problemu dotrzemy z naszym produktem. Oferujemy indywidualne podejście do klienta niezależnie od miasta, do którego docierają nasze usługi. Dlatego właśnie Cyfrowo.com.pl nieustanniesię rozwija, a nasze możliwości w zakresie druku cyfrowego wzrastają. To doświadczenie oraz pasja napędzają firmę, dając klientom profesjonalne, świetnej jakości produkty.

Druk cyfrowy Zabrze - to nie tylko druk na produktach papierowych. Dysponujemy drukiem cyfrowym rolowym; ploterem laserowym do znakowania termicznego materiałów drewnianych i metalowych; drukiem złotem i srebrem. Naszą drukarnię cyfrową Zabrze i jego mieszkańcy poszukują jednak głownie ze względu na druk cyfrowy, ekspresową realizację i bardzo wysoką jakość wykonania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Zabrza do skorzystania z naszych usług w dziedzinie druku cyfrowego.

 

Kontakt
Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL
ul. Katowicka 182
41-500 Chorzów
tel. 32 307 68 16

INFOLINIA: 733 182 182


Mateusz Słodkiewicz
tel.
531 023 319

e-mail: biuro@cyfrowo.com.pl

Ewa Czechowska
tel.
795 656 196

e-mail: ewa@cyfrowo.com.pl

Mariusz Respondek
tel.
794 656 196

e-mail: mariusz@cyfrowo.com.pl

Filip Koprowski
tel.
793 656 196

e-mail: filip@cyfrowo.com.pl


Katarzyna Gajdzik (urlop do 10.2022 r.)
tel. 570 656 196

e-mail: handlowy@cyfrowo.com.pl


Informujemy, że w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nagrywanie prosimy o kontakt drogą mailową.

Wybierz kategorię