×

O nas

Sklep, w którym Państwo właśnie jesteście, powstał z myślą o niezagospodarowanej części rynku, a mianowicie druku niskonakładowym. Specjalizujemy się w druku małych serii - od 25 do 500 szt. Oczywiście większe nakłady również możemy wykonać, ale wymaga to już indywidualnej kalkulacji.Nasza drukarnia powstała w 2005 roku w Katowicach. Na początku zespół liczył zaledwie kilka osób. Już po roku liczebność załogi urosła dwukrotnie i od tego czasu nieustannie przyjmujemy i skrupulatnie szkolimy następnych pracowników. Tworzymy zgrany i mocno ukierunkowany na zadowolenie klienta team. Choć w dzisiejszych czasach wszystko opiera się na pieniądzu, on nie jest dla nas na pierwszym planie. Zawsze bardziej od zarobku interesowało nas to, czy Klient odbiera towar zadowolony. Właśnie to podejście pozwoliło nam przetrwać kryzys, a nawet rozwijać się i wprowadzać coraz to nowe rozwiązania.

Do ważniejszych wydarzeń ostatniego czasu można zaliczyć zakup w 2016 roku budynku w Chorzowie tuż przy głownej trasie łączącej Katowice, Chorzów i Bytom. Był to dla nas milowy skok w stosunku do poprzedniej siedziby w Rudzie Śląskiej. Od lat największym problemem firmy był nieustanny brak miejsca. Dynamiczny rozwój, który nam towarzyszy, niemal bez przerwy zmuszał do adaptowania coraz to nowych pomieszczeń i wprowadzania rozwiązań, które nie zawsze były najbardziej efektywne. Dziś ten problem na najbliższe kilka lat został odsunięty. Niespełna 1000 m2 powierzchni produkcyjnej pozwala na ogromną swobodę w kreowaniu środowiska pracy.

Wśród naszych urządzeń warto wymienić:
- bogaty park pras cyfrowych m.in. Develop 1100 - najnowocześniejsze i najszybsze urządzenie cyfrowe na toner stały na świecie!
- japoński system wielofunkcyjny do obrówki gotowych arkuszy DUPLO DC615PRO - wycina i biguje w jednym przebiegu wizytówki, plakaty itp.,
- ploter ekosolwentowy do produkcji wydruków wysokiej jakości (pierwszy na świecie ploter solwentowy używający tuszy, w których skład nie wszedł cykloheksanol - substancja powszechnie uważana za groźną dla zdrowia),
- ploter tnący marki SUMMA do wycinania naklejek o dowolnym kształcie,
- laminator wielkoformatowy DryTac 160cm - wielokrotnie nagradzany lider rynku laminowania wydruków wielkoformatowych,
- laser amerykańskiej firmy UNIVERSAL o jakości graweru nieporównywalnej z chińskimi odpowiednikami,
- kanadyjski system produkcyjny Vortex do druku na kopertach,
- krajarki, falcerki, oklejarki, bigownice i wiele, wiele innych.

Każdy zakupiony dla nas sprzęt został wcześniej dokładnie przetestowany pod kątem jakości i niezawodności. Nie pracujemy na chińskich urządzeniach. Najważnejszy jest dla nas poziom wykonania!

Jakość w całym procesie produkcyjnym podlega codziennej kontroli w stosunku do pożądanego standardu. Takie podejście do problemu pozwala nam na uzyskanie pracy, która będzie w najwierniejszy sposób odzwierciedlać pożądaną kolorystykę.
Druk cyfrowy choć nie wymaga skomplikowanej przygotowalni, przez co uważany jest za prosty w realizacji, w rzeczywistości taki nie jest. Maszyna z każdym kolejnym tysiącem odbitek podlega systematycznemu rozkalibrowaniu. Tylko konsekwentna kontrola i ściśle przestrzegane, zindywidualizowane procedury zwrotnego nadzoru, pozwalają nam na zachowanie doskonałej jakości druku i minimalizowanie ryzyka reklamacji.

Używany u nas sprzęt, grupa wyszkolonych fachowców i wysokiej klasy innowacyjne oprogramowanie, jakie używamy, umożliwia osiąganie efektów przewyższających oczekiwania rynku.

Z przyjemnością zrealizujemy Państwa potrzeby, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy zawsze tam, gdzie istnieje możliwość wyboru lepszego rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!
Zespół Cyfrowo.com.pl
Kontakt
Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL
ul. Katowicka 182
41-500 Chorzów
tel. 32 307 68 16

INFOLINIA: 733 182 182


Ewa Czechowska
tel.
795 656 196

e-mail: ewa@cyfrowo.com.pl

Mariusz Respondek
tel.
794 656 196

e-mail: mariusz@cyfrowo.com.pl

Filip Koprowski
tel.
793 656 196

e-mail: filip@cyfrowo.com.pl

Mateusz Słodkiewicz
tel.
531 023 319

e-mail: biuro@cyfrowo.com.plKatarzyna Gajdzik (urlop do 10.2022 r.)
tel. 570 656 196

e-mail: handlowy@cyfrowo.com.pl


Informujemy, że w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nagrywanie prosimy o kontakt drogą mailową.

Wybierz kategorię