×

Promocje

W związku z instalacją nowego urządzenia przygotowaliśmy dla państwa kilka ciekawych promocji.
Prasa cyfrowa, która niedawno powiększyła nasz park maszyn jest pierwszym modelem w Polsce i jednym z pierwszych na świecie. INEO+ 1100, bo o nim mowa, to najnowocześniejsza urządzenie cyfrowe na toner stały, dostępne na rynku.
Zakończyliśmy testy i z czystym sumieniem możemy zaproponować państwu usługi o jeszcze wyższej jakości, jeszcze szybciej i za jeszcze niższe koszty. Na chwilę obecną obniżyliśmy ceny tylko niektórych produktów. Największe upusty dotyczą arkuszy PLANO. Z czasem jednak obniżać będziemy ceny w kolejnych kategoriach, a także systematycznie skracać terminy realizacji poszczególnych towarów.

Aby podzielić się z państwem entuzjazmem związanym z naszym nowym nabytkiem przygotowaliśmy 2 promocje.





Ramka GRATIS dla zlecenia za min. 100 zł netto

Do każdego zamówienia za min. 100 zł netto (nie licząc kosztów transportu) dołączać będziemy całkowicie za darmo elegancki upominek - przepiękną, tradycyjną, aluminiową ramkę na fotografię. Model ramki mogą Państwo wybrać samodzielnie korzystając z naszego serwisu:

www.cyfrowo.com.pl/producentramek.pl

Jedynym warunkiem otrzymania ramki jest wpisanie w zamówieniu informacji o chęci otrzymania takiego upominku np. '+ ramka GRATIS nr 001'. W przypadku, gdy Klient nie wybierze konkretnego modelu, będzie on dołączony w sposób losowy.



Warunki promocji:
- Ramki dołączać będziemy wyłącznie do produktów z naszego sklepu. Jeżeli nakład zamówionego produktu będzie większy niż ten dostępny w sklepie lub któryś z parametrów się zmieni na taki, który w sklepie nie występuje, produkt taki nie będzie objęty promocją.
- Otrzymana ramka nie podlega zwrotowi, wymianie ani procedurze reklamacji.
- Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Cyfrowo.com.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. Nakłady poszczególnych modeli ramek są różne i jeżeli danego modelu już nie będzie na stanie, Cyfrowo.com.pl dołączy do zamówienia inny, najbardziej zbliżony model.
- Promocja nie dotyczy zamówień wysyłanych anonimowo.
- Cyfrowo.com.pl zastrzega sobie prawo do nie dołączenia upominku do zlecenia, jeżeli płatność za któreś z poprzednich zleceń nie zostałą uregulowana.
- Na prośbę Klienta możemy nie dołączać upominka do zlecenia.
- Ramka może być wysłana jedynie na ten sam adres, na jaki wysłane zostanie zasadnicze zlecenie.
- Informacja o ramce nie będzie widniała na fakturze VAT.





Fotobank The Flowers GRATIS do zleceń za min. 300 zł netto

Do zleceń za minimum 300 zł netto mogą państwo otrzymać GRATIS Fotobank The Flowers z 1000 obrazów, z licencją do komercyjnego wykorzystania. Jedynym warunkiem otrzymania Albumu jest wpisanie w zamówieniu informacji o chęci otrzymania takiego upominku np. '+ Fotobank GRATIS'. Więcej o Albumie mogą państwo przeczytać tutaj.



Warunki promocji:
- Album nie jest dołączany automatycznie. Aby go otrzymać należy w komentarzu do zamówienia dodać informacje o chęci otrzymania Albumu.
- Album dołączać będziemy wyłącznie do produktów z naszego sklepu. Jeżeli nakład będzie większy lub któryś z parametrów się zmieni, produkt taki nie będzie objęty promocją.
- Otrzymany Album nie podlega zwrotowi, ani wymianie, chyba że okaże się, że któraś z płyt DVD nie działa.
- promocja trwa do wyczerpania zapasów. Cyfrowo.com.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.
- promocja nie dotyczy zamówień wysyłanych anonimowo.
- Cyfrowo.com.pl zastrzega sobie prawo do nie dołączenia upominku do zlecenia, jeżeli płatność za któreś z poprzednich zleceń nie zostałą uregulowana.
- Album może być wysłana jedynie na ten sam adres, na jaki wysłane zostanie zasadnicze zlecenie.
- Informacja o Albumie będzie widniała na fakturze VAT jako pozycja "Fotobank The Flowers BOX - licencja komercyjna". Dla zachowania warunków licencji użytkowania fotografii, wartość Albumu na fakturze będzie określona na 300 zł netto. Kwota ta pomniejszy pozostałe pozycje na tej fakturze. Jeżeli zatem na fakturze VAT będzie oprócz Albumu pozycja np. "Katalog reklamowy" za 700 zł netto, zostanie pozycja ta pomniejszona do 400 zł netto.




Kontakt
Drukarnia Cyfrowa CYFROWO.COM.PL
ul. Katowicka 182
41-500 Chorzów
tel. 32 307 68 16

INFOLINIA: 733 182 182


Ewa Czechowska
tel. 795 656 196
e-mail: ewa@cyfrowo.com.pl

Filip Koprowski
tel. 506 169 756
e-mail: filip@cyfrowo.com.pl

Mateusz Słodkiewicz
tel. 531 023 319
e-mail: biuro@cyfrowo.com.pl

Katarzyna Gajdzik
tel. 570 656 196
e-mail: handlowy@cyfrowo.com.pl


Informujemy, że w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nagrywanie prosimy o kontakt drogą mailową.

Wybierz kategorię

Potrzebują Państwo pomocy?
tel. stacjonarne: 801 022 319
komórki: 531 023 319